10 najlepszych napojów z mrożonej kawy w Starbucks (ze zdjęciami)

barista trzymający zimny napar Starbucks

Z mnóstwem świątecznych smaków, które możesz dodać do każdego napoju, mrożona kawa jest zawsze w sezonie w Starbucks. Choć może kojarzyć się z parnymi letnimi dniami, mrożona kawa z kilkoma pompkami syropu miętowego może służyć jako napój świąteczny na łagodniejszy dzień w grudniu. Znaleźliśmy kilka popularnych napojów z mrożoną kawą, którymi możesz się cieszyć przez cały rok, a także nasze wskazówki, jak złożyć zamówienie na specjalne zamówienie.

przegroda 4

10 najlepszych kombinacji kawy mrożonej Starbucks

1. Salted Caramel Cream Cold Brew – Best Sweet Cold Brew

Cukier: 24 gramy
Zawartość kofeiny: 185 mg (wielki)

Czy pamiętasz te cukierki z kremem karmelowym w kolejce do kasy, kiedy byłeś dzieckiem? Tak wyobrażamy sobie smak tego kremowego zimnego naparu. Jeśli lubisz karmel i cold brew, ten z pewnością będzie warty spróbowania. Z zaledwie 24 gramami cukru, ten trafia na środek drogi, jeśli chodzi o słodycz, więc nie zaszkodzi zbytnio twojej diecie.


2. Krem z dyni na zimno – najlepszy sezonowy napar na zimno

Cukier: 31 gramów
Zawartość kofeiny: 185 mg (wielki)

W tym roku znak rozpoznawczy Starbucksa – PSL (Pumpkin Spice Latte) kończy 21 lat. Tak więc wydaje się słuszne, że Starbucks stworzyłby podobny napój dla nowej generacji fanów przypraw dyniowych z parzoną na zimno kawą zamiast espresso i słodki kremowy finisz zamiast spienionego mleka. Zimny ​​​​napar z kremem z dyni jest zrobiony z prawdziwej dyni, ale trik w tym przysmaku polega na tym, że w filiżance jest więcej cukru niż warzyw. Zawsze możesz poprosić baristę z sąsiedztwa, aby powstrzymał się od syropu, jeśli nie chcesz słodkiego ponczu z ciasta w ustach.


3. Starbucks Cold Brew Coffee with Milk – Classic Cold Brew Option

Cukier: 3 gramy
Zawartość kofeiny: 205 mg (wielki)

Bez słodkich syropów maskujących jej naturalnie przyjemny smak, kawa Starbucks Cold Brew z mlekiem jest dla osób pijących kawę, które czerpią przyjemność z prostych rzeczy. Ten przepis utrzymuje go na podstawowym poziomie, prawie bez cukru, kalorii i tłuszczu. Nie rób tego jednak późnym wieczorem; zawartość kofeiny przekracza 200 mg, co czyni ten napój jednym z najbardziej naładowanych napojów na naszej liście.


4. Kawa mrożona – najlepsza dla umiarkowanej słodyczy i kofeiny

mrożona kawa starbucks
Źródło zdjęcia: Olena Sergienko, Unsplash
Cukier: 20 gramów
Zawartość kofeiny: 165 mg (wielki)

Uważamy, że ten napój jest jak słodka herbata z kawy. Nie jest tak słodki ani z kofeiną, jak niektóre wybory, ale ma w sobie coś, co idealnie nadaje się na poobiednią podrywkę. Niektóre kawiarnie serwują mrożoną kawę, ale Starbucks automatycznie dodaje do naparu odrobinę prostego syropu. Prawdopodobnie możesz poprosić o zatrzymanie syropu, jeśli go nie chcesz. Uważaj jednak, może smakować bardzo mocno bez odrobiny cukru.


5. Iced Chocolate Almond Milk Shaken Espresso – Najlepsza mrożona latte z mlekiem migdałowym

Cukier: 16 gramów
Zawartość kofeiny: 255 mg (wielki)

Orzechy + kawa + odrobina słodkiego kakao w proszku tworzą niskokaloryczny napój z odpowiednią mieszanką bogatej, pikantnej słodyczy. Uważamy, że ten napój jest niskosłodzony dla Starbucks i jest stosunkowo zdrowym wyborem, o ile możesz tolerować jego prawie 300 mg. kofeiny zawartej w blond espresso.


6. Mrożone tosty z waniliowego mleka owsianego Shaken Espresso – najlepszy przepis na mleko owsiane

Cukier: 11 gramów
Zawartość kofeiny: 255 mg (wielki)

Mleko w większości napojów można zastąpić mlekiem owsianym lub mlekiem migdałowym, ale uważamy, że smak waniliowy pasuje do mleka owsianego w tym napoju, podobnie jak kakao dobrze komponuje się z mlekiem migdałowym w drugim wstrząśniętym espresso. Espresso z palonego blondu dodaje temu napojowi zastrzyk kofeiny, a 11 gramów cukru w ​​prażonym syropie o smaku waniliowym zapewnia odrobinę słodyczy, która jest idealna na każdy dzień.


7. Mrożona Caffe Latte – Najlepsza Klasyczna Mrożona Latte

Grande Starbucks mrożona latte z mlekiem sojowym
Źródło zdjęcia: Lala Azizli, Unsplash
Cukier: 11 gramów
Zawartość kofeiny: 150 mg (wielki)

Mrożona caffe latte to klasyczna ulubiona kawa w kawiarni, która jest łatwa do zrobienia. Barista nalewa mleko na lód i dwa espresso i daje Ci mrożony napój, który z pewnością Ci się spodoba. To bezpieczny, komfortowy wybór, do którego wrócisz na normalny dzień, który nie musi być dodatkowy, aby być wyjątkowym.


8. Iced Cinnamon Dolce Latte – najlepszy kreatywny napój

Cukier: 35 gramów
Zawartość kofeiny: 150 mg (wielki)

Z syropem cynamonowym ten napój wydaje się być ulubionym na jesień, ale tak naprawdę jest w menu przez cały rok. Uważamy, że ten napój nie jest próbowany w innych kawiarniach tak często, jak ich inne popularne napoje, co czyni go bardziej charakterystycznym dla Starbucksa. Z przepyszną cynamonem, cukrem i masłem, chcemy spróbować tego przysmaku następnym razem, gdy będziemy w nastroju na coś naprawdę słodkiego.


9. Mrożone Karmelowe Macchiato – Najlepsze Macchiato

strabucks mrożony karmel macchiato
Źródło obrazu: kevs, Unsplash
Cukier: 34 gramy
Zawartość kofeiny: 150 mg (wielki)

Czy wiesz, że Starbucks zamerykanizował włoskie macchiato? Syropowy napój, który uważamy za standard w karmelowym macchiato, jest w rzeczywistości całkowitą rewolucją oryginalnego, małego napoju, który zawiera kilka ujęć mocnego espresso z odrobiną mlecznej pianki. Starbucks wie jednak, że Amerykanie lubią cukier w wszystkowięc dodali trochę syropu karmelowego i dużo mleka do mieszanki, aby stworzyć podstawę kawiarni, którą kochamy dzisiaj.


10. Mrożona Biała Mokka – Najlepsza Mrożona Mokka Latte

Starbucks mrożona biała mokka
Źródło: Alvaro Bernal, Unsplash
Cukier: 48 gramów
Zawartość kofeiny: 150 mg (wielki)

Jeśli to mrożony, biały dzień mokki, wiemy, że będzie dobry. Nie obchodzi nas nawet to, że ten napój zawiera całą zalecaną dzienną porcję cukru tylko w porcji wielkości Grande. To jedyny powód, dla którego opuściliśmy naszą drogę do Starbucks i będzie to warte każdego słodkiego łyka.

przegroda 3

Różnica między mrożoną kawą, mrożoną latte i zimnym naparem w Starbucks

Każda kawiarnia wydaje się mieć nieco inny sposób rozróżnienia między cold brew, kawą mrożoną i mrożoną latte. W Starbucks zimny napar nigdy nie jest gorący. Fasolę zanurza się w zimnej wodzie na 20 godzin. Ten dłuższy proces nadaje napojowi niskokwaśny profil oraz nieco mocniejszy i naturalnie słodszy smak. Powolny proces rozmiękczania zapewnia również napojowi dodatkową dawkę kofeiny.

Latte mrożone to shoty espresso, które są wylewane na lód i mieszane z wybranym mlekiem i zazwyczaj jakimś rodzajem syropu. Dla kontrastu, kawa mrożona to normalna pieczeń Starbucks, która jest parzona dwa razy mocniej niż zwykła kawa, a następnie przelewana na lód.

mrożona kawa starbucks
Źródło zdjęcia: Dimaz Fakhruddin, Unsplash

Jak zamawiać w Starbucks

Stanie w kolejce Starbucks może być nieco onieśmielające, jeśli nie znasz tego procesu. Klienci wypowiadający dziwne słowa, takie jak „venti” i „grande”, dodając dodatkowe instrukcje, takie jak wielokrotne strzały lub dodatkowe pompki, mogą sprawić, że poczujesz się, jakbyś przekroczył granicę małego obcego kraju, w którym nie rozumiesz kultury. Jednak dobrą wiadomością jest to, że przyjazny barista z sąsiedztwa jest do Twojej dyspozycji. Nawet jeśli nie rozumiesz żargonu, jeśli uprzejmie wyjaśnisz, czego chcesz, zwykle zrobią ci drinka, który zaspokoi twoje potrzeby.

Na przykład możesz nie zobaczyć bezmlecznej wersji mrożonej białej mokki, ale zawsze możesz zapytać, jakie opcje mleka są dostępne tego dnia, jeśli chcesz wybrać opcję na bazie roślin. Podobnie, może masz ochotę na latte, ale nie chcesz wanilii lub jakiegokolwiek innego sezonowego smaku. Czasami sklep będzie miał resztki syropu z poprzedniego sezonu i może zrobić ci napój, który nie jest oficjalnie dostępny – jeśli ładnie poprosisz (pomagają też hojne napiwki).

Jeśli chcesz wyglądać na bardziej opanowanego przy ladzie, oto sześć rozmiarów Starbucks*:

  • Demi (3 uncje)
  • Krótki (8 uncji)
  • Wysoki (12 uncji)
  • Grande (16 uncji)
  • Venti (20 uncji na gorące napoje, 24 uncje na zimne napoje)
  • Trenta (31 uncji)

*Uwaga: Najpopularniejsze są Tall, Grande i Venti. Niektóre napoje nie są dostępne we wszystkich rozmiarach.

przegroda 5

Wniosek

Chociaż zamówienie w Starbucks może wydawać się onieśmielające, jest napój dla każdego, kto lubi mrożoną kawę. Nauka żargonu i zaznajomienie się z menu może pomóc, ale pamiętaj, że większość napojów można dostosować do własnych upodobań, jeśli zapytasz baristę.


Wyróżnione zdjęcie: Omar Lopez, Unsplash

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *