2019 w recenzji – PT’s Coffee

Po wakacjach wciąż łapiemy oddech, ale chcemy spojrzeć wstecz na rok 2019, zanim zniknie zbyt daleko w lusterku… to był dla nas wielki rok!

Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy wyróżnienia od Good Food Foundation, magazynu Food & Wine, Coffee Review i innych za jakość naszej kawy. Tymczasem różne nadchodzące projekty bardzo nas ekscytują na nadchodzący rok.

Co najważniejsze, zbiory od naszych partnerów Direct Trade Farma El Socorro (Gwatemala), La Palma i El Tucan (Kolumbia), Farma Plany (Zbawiciel), Farma kawy La Esperanza (Kolumbia), Farma Santa Maria (Kolumbia), Farma Las Mercedes (Zbawiciel), Finca Willa Loyola (Kolumbia) i Hacjenda La Esmeralda (Panama) rozwalił nas w 2019 roku. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ci producenci szykują dla nas w 2020 roku!

Oto podsumowanie najważniejszych wydarzeń roku:

– Nasza pieczeń z Hacienda La Esmeralda Mario Natural jest finalistą konkursu 2020 Nagrody za dobre jedzenie, uznając jakość oraz zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy. Zwycięzcy w każdej kategorii zostaną ogłoszeni w tym miesiącu.

– Przegląd Kawy przyznał 95 punktów dla Sudan Rum Naturalny z Café Granja La Esperanza i nazwał ją #3 Kawa 2019. To było także w Uncrate zgodnie z wysokim wynikiem Coffee Review. Jeśli przegapiłeś Sudan Rume w tym roku, nie martw się: spodziewamy się, że nowe zbiory pojawią się w przyszłym miesiącu!

– Recenzja kawy przyznano 93 punkty do Finca Las Mercedes Avivila SL28. Był to jeden z pierwszych opłacalnych zbiorów z tej partii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak rozwija się w nadchodzących latach.

– Food & Wine nazwali nas „jedną z najbardziej wpływowych palarni kawy w kraju” w swoim podsumowaniu? najlepsza kawa w każdym stanie 2019.

– Gear Patrol nazwany PT jednym z 25 najlepszych palarni kawy w Ameryce?nazywając nas „mocną kawą rzemieślniczą z ułożonym pudełkiem na trofea”. (Ich zdjęcie naszej torby Maracaturra znajduje się na górze tej strony.)

Moc kawy i jasne wnętrze PT

– Otworzyliśmy dwie nowe kawiarnie: elegancki bar espresso w centrum Kansas City (na zdjęciu powyżej) oraz kawiarnia i restauracja z pełnym zakresem usług, wraz z drive-thru, w wiosce pól pszenicy Topeka. Oba są otwarte 7 dni w tygodniu.

– Tymczasem, plany idą w parze do naszej kolejnej kawiarni, na dawnej stacji benzynowej z połowy wieku w Overland Park, KS.

– To był wspaniały rok dla współpracy z innymi lokalnymi firmami! Współpracowaliśmy z Topeka Whisky Society nad pyszna kawa leżakowana po burboniektóry jest już dostępny w limitowanych ilościach w naszych kawiarniach. Po powrocie do wiosennego lokalnego browaru Happy Bassett Brewing użyło naszej mieszanki Cold Front Signature do popularnego Barista Blonde Ale. Trwają prace nad tabliczkami czekolady z kawą, wyprodukowanymi we współpracy z firmą Hazel Hill Chocolate z Topeki!

– Nasza kawiarnia w centrum KC rozpoczęła program kompostowania od KC może kompostowaćorganizacja zatrudniająca wcześniej bezdomnych w sprzyjającym środowisku pracy i zmniejszająca ilość odpadów wytwarzanych przez kawiarnie, bary i restauracje KC.

– Dotarliśmy online do większej liczby klientów niż kiedykolwiek. Dziękujemy za wybranie PT!

Co zrobić? ty chcesz zobaczyć od PT w 2020 roku? Zostaw komentarz poniżej, aby dać nam znać! Lub, jak zawsze, napisz do nas e-mail: [email protected]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *