6 przepisów na pieczenie na jesień

Lato prawie minęło i zaczyna się jesienny sezon pieczenia! Tak! Oto 6 inspirowanych jabłkami przepisów na weekendowe inspiracje do pieczenia!

Po prostu Irresistible Country Apple Fritter Babeczki! Puszyste, maślane, białe babeczki z kawałkami jabłek i warstwami brązowego cukru i cynamonu wirowały wewnątrz i na wierzchu.

Babeczki w cieście jabłkowym

Easy No Yeast Apple Cinnamon Rolls wzywają do jesiennego pieczenia! Upiecz słodkie i lepkie bułeczki cynamonowe wypełnione grzesznym, maślanym nadzieniem cynamonowym, delikatnymi kawałkami jabłek, zwieńczone wspaniałym kocem polewy z serka śmietankowego!

To idealny przepis na bułeczki z jabłkami i cynamonem na szybkie i łatwe bułeczki z jabłkami i cynamonem, bez zbytniego zamieszania i czasu!

Bez drożdżowych bułeczek jabłkowo-cynamonowych

Te holenderskie batoniki jabłkowe zawierają pocieszające maślane, kruszonkę z brązowego cukru, świeżo upieczone jabłka doprawione ciepłą przyprawą cynamonową i są pieczone na pysznej kruche ciasto.

Zdecydowanie przepyszna i o wiele łatwiejsza do zrobienia niż zwykła domowa szarlotka. OMDobra pyszność!

Łatwe holenderskie kruszone batoniki z szarlotką

Nazywam ten chleb chlebem wiejskim jabłkowo-orzechowym, ponieważ jest w każdym calu domowej roboty!

Wykonane ze świeżych jabłek z lokalnego targu, ozdobione maślanymi kawałkami orzecha włoskiego, z dodatkiem pachnącej przyprawy cynamonowej i pieczone na niebiański złoty kolor i jest pysznie pyszne. *Łał!*

Farmhouse Jabłko Orzech Bochenek

Ta wspaniała holenderska szarlotka z płatkami owsianymi streusel jest naładowana warstwami delikatnych jabłek i pyszny chrupiący kruszonka z brązowego cukru na wierzchu!

Zdecydowanie ulubiony deser na jesień! Nie ma nic bardziej pocieszającego i przytulnego niż ciepły kawałek tego ciasta z dużą gałką lodów waniliowych i sosem karmelowym skropionym na wierzchu, aby naprawdę przenieść się na wyższy poziom!

pół holenderskiej szarlotki z płatkami owsianymi streusel

Daj spokój mój słodki przyjacielu! Nie możesz oprzeć się pokusie Awesome Country Apple Fritter Bread!!! Ten szybki chleb jabłkowy jest jednym z moich najpopularniejszych przepisów na blogu, który ma ponad 1,3 miliona udostępnień i jest prezentowany w Food Network!

BTW… Lepiej upiecz 2 bochenki chleba w cieście jabłkowym! Jeden dla przyjaciela i jeden dla siebie! Zaufaj mi ten raz. To idealny jesienny chleb!

Niesamowity wiejski chleb z jabłkami!

Te 6 przepisów na wypieki z jesiennych jabłek na dobry początek!

6 przepisów na pieczenie jabłek

Masz ochotę na więcej?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *