7 najlepszych kubków podróżnych w Kanadzie: recenzje i najlepsze wybory 2022

Każdy, kto żyje w biegu, rozumie znaczenie odpowiedniego kubka podróżnego. Jeśli jesteś jak większość ludzi, masz już mnóstwo kubków na blacie. Dlaczego nie są dla ciebie ulubionym kubkiem podróżnym? Po prostu nie oferują wszystkiego, czego szukasz w jednym kubku. Na szczęście o to właśnie chodzi w tej recenzji. Przyjrzeliśmy się najlepszym kubkom podróżnym w Kanadzie, aby określić, które mogą sprawić, że Twoje napoje będą gorące, zimne i bezpieczne, gdy jesteś w drodze. Spójrz na nasze ulubione poniżej i zobacz, czy któryś z nich przypadnie Ci do gustu.

przegroda 3

Szybkie porównanie naszych faworytów w 2022 roku

7 najlepszych kubków podróżnych w Kanadzie:

1. Yeti Rambler kubek izolowany próżniowo – najlepszy ogólnie

YETI Rambler 20 uncji izolowany próżniowo kubek ze stali nierdzewnej

Pojemność: 20 uncji
Materiał: Stal nierdzewna

Nasz wybór najlepszego ogólnego kubka podróżnego w Kanadzie na rok 2022 to Yeti Rambler. Kubek ten jest nie tylko stylowy i dostępny w wielu kolorach, ale oferuje również trwałą konstrukcję i do 6 godzin utrzymywania ciepła, dzięki czemu napoje są gorące lub zimne. Przekonasz się również, że ten kubek jest odporny na stłuczenie i wykończony powłoką DuraCoat, która nie tylko sprawia, że ​​świetnie wygląda, ale także zapewnia brak potu, który pokochają miłośnicy picia.

Jedynym prawdziwym problemem, jaki znaleźliśmy w kubku podróżnym Yeti, jest pokrywka. Chociaż twierdzą, że jest szczelny, odkryliśmy, że można stracić płyn, jeśli kubek zostanie przewrócony lub przewrócony. Pamiętaj o tym, używając go, aby uniknąć problemów z poplamionymi ubraniami lub oparzeniami.

Plusy

 • Pojemność 20 uncji jest świetna na długie wędrówki
 • Posiada 6 godzin zatrzymywania ciepła
 • Konstrukcja odporna na stłuczenia

Cons

 • Pokrywka przecieka, jeśli jest przechylona lub przewrócona

2. Izolowany kubek podróżny Contigo AutoSeal — najlepszy stosunek jakości do ceny

Izolowany próżniowo kubek podróżny ze stali nierdzewnej Contigo Autoseal West Loop

Pojemność: 20 uncji
Materiał: Stal nierdzewna i plastik

Nasz wybór najlepszego kubka podróżnego za te pieniądze to Izolowany kubek podróżny Contigo AutoSeal. Podoba nam się fakt, że ten kubek jest niedrogi i pełen wspaniałych funkcji. Wykonany jest z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA i stali nierdzewnej. Pomieści do 24 uncji, ma gumowany uchwyt ułatwiający przenoszenie i ma zamykaną na zatrzask pokrywę, aby zapobiec rozlaniu i wypadkom. Naszym jedynym problemem były twierdzenia, że ​​​​utrzymywali napoje w temperaturze do 9 godzin. Niestety wydaje się, że 3 godziny to limit kubka. Przekonasz się również, że ze względu na wysokość tego kubka może być trochę trudno przechowywać, gdy go nie używasz. Poza tymi problemami, uznaliśmy, że to świetny kubek za te pieniądze.

Plusy

 • Niedrogie
 • Łatwy do noszenia
 • Można prać w pralce

Cons

 • Trudne do przechowywania
 • Utrzymuje ciepło tylko przez około 3 godziny

3. Yeti Rambler Kubek Izolowany z Pokrywką – Wybór Premium

YETI Rambler 14 uncji izolowany próżniowo kubek ze stali nierdzewnej

Pojemność: 14 uncji
Materiał: Stal nierdzewna

Jeśli chodzi o kubki podróżne, to trudno pobić a Yetiwłaśnie dlatego pojawia się kolejny jako nasz wybór premium. 14-uncjowy rambler jest trochę kosztowny jak na swój rozmiar, ale to nie znaczy, że nie jest to trudny mały kubek do zabrania w podróż. Uważany za doskonały wybór dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu, ten kubek ma szerokie usta i odporną na zalanie pokrywkę. Podobnie jak inne produkty Yeti, jest odporny na pot i można go myć w zmywarce.

Jedyną wadą tego solidnego, małego kubka jest fakt, że nie zatrzymuje on ciepła tak długo, jak inne produkty Yeti ze względu na mały rozmiar i szerokie usta. Jeśli nie planujesz nosić przy sobie filiżanki kawy przez cały dzień, powinno to jednak zadziałać na twoje podstawowe potrzeby.

Plusy

 • Konstrukcja odporna na stłuczenie
 • Odporna na zalanie pokrywka

Cons

 • Drogie jak na swój rozmiar
 • Nie utrzymuje temperatury płynów tak długo, jak inne

4. Hydro Flask Standardowa Butelka Na Wodę Wielokrotnego Użytku

Butelka z elastycznym nakrętką na usta Hydro Flask

Pojemność: 18 uncji
Materiał: Stal nierdzewna

Jeśli kupujesz kubki podróżne i butelki na wodę, najprawdopodobniej o tym słyszałeś Hydro Flask. Te solidne kubki są wykonane z profesjonalnej stali nierdzewnej, aby zapewnić długowieczność. Płyny w tej butelce mogą utrzymywać ciepło do 12 godzin, ułatwiając życie podróżnym. Podobał nam się również łatwy do przenoszenia uchwyt, który znacznie ułatwia pracę w podróży.

Największym problemem z tym kubkiem podróżnym jest cena. Chociaż z łatwością mógł to być nasz wybór premium ze względu na jego cenę, w grę weszła różnica wielkości między nim a Yeti w tym miejscu. Jednak nawet przy wysokich kosztach ten kubek podróżny spełnia większość szumu, jaki otrzymuje.

Plusy

 • Utrzymuje ciepło płynów do 12 godzin
 • Solidna konstrukcja
 • Odkręć otwartą pokrywę do podróży

5. Kubek podróżny Swig Life z uchwytem

Kubek podróżny Swig Life 18 uncji z uchwytem i pokrywką

Pojemność: 18 uncji
Materiał: Stal nierdzewna

Jeśli chcesz zabrać swoje napoje w drogę i nadal czuć się jak w domu, delektując się filiżanką kawy, Kubek podróżny Swig Life z uchwytem to idealna opcja. Ten kubek może chłodzić zimne napoje do 9 godzin. Twoje gorące napoje są dobre do 3 godzin. Odbywa się to dzięki zastosowanej w budownictwie dwuściennej izolacji. Podoba nam się również zamykana pokrywa, która zapobiega rozlewaniu się płynu, oraz mnogość opcji kolorystycznych do wyboru online.

Największym problemem, jaki znaleźliśmy w tym kubku, jest otwór, przez który wypływa płyn. Jest nieco mały i może sprawić trochę kłopotu tym, którzy spieszą się z wypiciem ulubionego napoju. Chociaż jest to niewygodne, tak naprawdę nie odbiera stylu i skuteczności tego kubka.

Plusy

 • Utrzymuje płyny zimne lub gorące przez dłuższy czas
 • Posiada łatwy do przenoszenia uchwyt
 • Wiele opcji kolorystycznych

Cons

 • Otwór do picia jest nieco mały

6. Prosty nowoczesny izolowany kubek podróżny

Prosty nowoczesny kubek podróżny do kawy

Pojemność: 16 uncji
Materiał: Stal nierdzewna

Dla tych, którzy szukają kompaktowego kubka podróżnego, ten prosty nowoczesny izolowany kubek podróżny to świetna opcja. Podobnie jak inne kubki na liście, zauważysz, że twoje płyny pozostają gorące lub zimne przez dłuższy czas. Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej nie musisz się martwić o uszkodzenia spowodowane przypadkowymi upadkami. Jedną z naszych ulubionych rzeczy w tym kubku podróżnym jest zagięty dziobek do picia. Taka konstrukcja ułatwia kontrolowanie ilości napoju, który otrzymujesz przy każdym łyku.

Jedynym prawdziwym problemem, jaki znaleźliśmy w tym kubku podróżnym, jest rozmiar otworu. Chociaż fajnie jest mieć kompaktowy kubek podróżny, sprzątanie może być kłopotliwe. Dosyć trudno jest włożyć rękę do środka, aby umyć ją ściereczką do naczyń, ponieważ jest to tylko pranie ręczne.

Plusy

 • Kompaktowy rozmiar ułatwiający podróż
 • Zakrzywiony dziobek do picia dla lepszej kontroli

Cons

 • Prać tylko ręcznie
 • Otwór na kubek jest dość mały, co utrudnia czyszczenie

7. Kubek ze stali nierdzewnej Zoji Zojirushi

ZOJI Zojirushi SM-SA60-BA Kubek ze stali nierdzewnej

Pojemność: 20 uncji
Materiał: Stal nierdzewna

Ostatni kubek podróżny na naszej liście to Kubek Zoji Zojirushi. Powodem, dla którego ten stylowy kubek tworzy listę, jest jego zdolność do utrzymywania ciepła płynów. Pod tym względem plasuje się na równi z najlepszymi kubkami podróżnymi, o których mówiliśmy. Cieszymy się również z zamykanej pokrywki, która bezpiecznie utrzymuje płyny w kubku. Niestety, nawet przy tych imponujących wyczynach, z tym kubkiem można znaleźć kilka problemów. Ogranicza się do rodzajów napojów, które może pomieścić. Przekonasz się również, że wnętrze jest wyłożone powłoką ułatwiającą czyszczenie. Ta podszewka może być niebezpieczna dla niektórych osób. Jeśli szukasz po prostu kubka, który utrzymuje ciepło płynów, ten jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli chcesz mieć więcej w swoim kubku podróżnym, najlepiej rozważ inne nasze opcje.

Plusy

 • Utrzymuje ciepło płynów przez dłuższy czas
 • Dobrze zaprojektowany blat z blokadą

Cons

 • Ma potencjalnie niebezpieczną podszewkę w środku
 • Ogranicza rodzaje przewożonych napojów

Przewodnik kupującego: wybór najlepszego kubka podróżnego w Kanadzie

Teraz, gdy podzieliliśmy się naszymi wyborami na najlepsze kubki podróżne w Kanadzie, dowiedzmy się, jak zostały wybrane te wpisy. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć nasze kryteria i wykorzystać je do dokonania wyboru najlepiej dopasowanego do Twojego stylu życia.

Materiał

Jedną z pierwszych rzeczy, które rozważaliśmy, był materiał, z którego został wykonany każdy kubek. Jak widać, naszym zdaniem stal nierdzewna jest zdecydowanym mistrzem. Użycie profesjonalnej stali nierdzewnej sprawia, że ​​Twój kubek podróżny jest nie tylko bardziej wytrzymały, ale także z niewielką pomocą może być całkowicie nietłukący. Jeśli planujesz wydać pieniądze na kubek podróżny, chcesz, aby wystarczył na kilka lat. Z tego powodu wybór niezawodnych materiałów w konstrukcji jest koniecznością.

Ocieplanie i ochładzanie

Kubek podróżny pozwala zabrać ze sobą napoje, gdziekolwiek się wybierasz. Powinny również utrzymywać twoje napoje w pożądanej temperaturze. Niezależnie od tego, czy planujesz nosić zimny napój, czy parującą gorącą kawę, poszukaj kubków z izolacją. Gwarantuje to, że dobrze utrzymują temperaturę i zapewnią Ci kilka godzin letnich napojów, kiedy tylko zechcesz.

Cena £

Niezależnie od tego, czy chcemy się do tego przyznać, czy nie, cena kupowanych przez nas przedmiotów jest zawsze w naszej pamięci. Nie możemy zaprzeczyć, że większość kubków podróżnych z naszej listy ma przyzwoitą cenę. Niestety, jeśli chcesz mieć wysokiej jakości kubek, z którego będziesz mógł korzystać przez wiele lat, to jest cena, którą musisz zapłacić. Wprowadziliśmy opcje, które są bardziej przystępne dla tych, którzy potrzebują zaufanego kubka, ale muszą szanować budżet. Przekonasz się, że nawet tańsze opcje z naszej listy mają potencjał, aby być trwałym zakupem.

dłonie kobiety nalewającej herbatę z podróżnego kubka
Źródło zdjęcia: KatyaErshova, Shutterstock

Styl

Możemy nie chcieć tego przyznać, ale ostatnią rzeczą, jaką chcemy zrobić, jest noszenie brzydkiego kubka podróżnego. Pamiętaliśmy o tej potrzebie, wybierając również nasze ulubione. Jak widać, większość kubków z tej listy oferuje wiele kolorów lub eleganckich wzorów. Dzięki temu możesz przejść przez codzienne życie bez obaw o wypadnięcie z mody lub o to, by ludzie znieważali Twój ulubiony kubek.

przegroda 5

Wniosek

Jeśli szukasz nowego kubka podróżnego, skorzystanie z tej recenzji jako punktu wyjścia to świetny sposób na znalezienie jednego ze swoich marzeń. Nasz wybór najlepszego kubka podróżnego w Kanadzie Yeti 20-uncjowy Rambler to doskonały kubek do utrzymywania ciepła napojów i wieloletniego użytkowania. Nasza najlepsza opcja wartości przez Z Tobą jest dopasowany do długiego dnia i oferuje ogrzewanie, którego oczekujesz w atrakcyjnej cenie. Bez względu na to, który kubek z tej listy wybierzesz, będziesz zadowolony z zakupu i wysiłku, jaki włożysz w znalezienie właściwego.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *