8 najlepszych ekspresów do kawy w Kanadzie: recenzje i najlepsze wybory z 2022 r.

Pędzenie do lokalnej kawiarni po pyszne espresso może być męczące. Na szczęście dla kanadyjskich miłośników kawy na rynku dostępne są ekspresy do kawy, które mogą zrobić smaczne shoty w zaciszu własnego domu. Wybór najlepszego może być jednak trudny. W tej recenzji staramy się ułatwić Ci życie. Przyglądamy się wszystkim najlepszym funkcjom, niezależnie od tego, czy urządzenia są łatwe w obsłudze, i decydujemy, które z nich najlepiej pasują do Twojej kuchni. Rzuć okiem na nasze ulubione poniżej i zdecyduj, który z tych ekspresów do kawy zadzwoni do Twojego kuchennego blatu.

przegroda 3

Szybkie porównanie naszych faworytów w 2022 roku

8 najlepszych ekspresów do kawy w Kanadzie

1. Breville LP The Barista Touch Espresso Machine – najlepszy ogólnie

Breville LP BES880BSS Ekspres Barista Touch Espresso

Pojemność: 81 kilogramów, 1,9 kilogramów
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1680 watów

Naszym wyborem na najlepszy ogólny ekspres do kawy w Kanadzie jest Breville LP Barista Touch Ekspres do Espresso. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w świecie ekspresów do kawy, czy jesteś nowicjuszem w grze, ten ekspres jest łatwy w obsłudze i niezawodny. Pomaga ograniczyć praktykę i naukę stojącą za zrobieniem idealnego zastrzyku espresso. Łatwy w obsłudze ekran LCD poprowadzi Cię przez kroki potrzebne do delektowania się parującym napojem. Możesz nawet zapisać preferowane ustawienia, aby ułatwić sobie zadanie, gdy nadejdzie pora na zrobienie kolejnego espresso.

Chociaż naprawdę kochamy łatwą obsługę tego ekspresu, musimy przyznać, że entuzjaści espresso mogą poczuć różnicę. Nie ma tylu dostosowań, ile chcesz, a konsystencja pianki nie jest niezawodna. Mimo to jest to jedna z najlepszych maszyn do użytku w domu.

Plusy

 • Łatwy w użyciu
 • Zaawansowane sterowanie temperaturą
 • Gotowy do użycia w 3 sekundy

Cons

 • Kosztowny
 • Personalizacja nie jest spójna

2. Ekspres do kawy Gaggia Classic Pro — najlepszy stosunek jakości do ceny

Gaggia RI9380: 46 klasycznych profesjonalnych ekspresów do kawy

Pojemność: 21 litrów
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1425 watów

Naszym wyborem na najlepszy ekspres do kawy w Kanadzie za te pieniądze jest Ekspres do kawy Gaggia Classic Pro. Ten ekspres zapewnia niezmiennie doskonałe espresso, wyposażony jest w sprzęt klasy komercyjnej i jest niedrogi jak na jego wydajność w porównaniu z innymi ekspresami do kawy, które można znaleźć na rynku. Wszystkie te cechy łączą się we wspaniałej maszynie, która robi dobre espresso i spienione mleko.

W porównaniu z naszym najlepszym wyborem zauważysz, że Gaggia Classic nie nagrzewa się tak szybko. Przygotowanie filiżanki espresso od początku do końca za pomocą tego ekspresu zajmuje około 5 minut. Chociaż nie jest to zerwanie umowy, należy o tym pamiętać.

Plusy

 • Przystępna cena
 • Spójny smak i pianka
 • Używa sprzętu klasy komercyjnej

Cons

 • Dłuższy proces ogrzewania
 • Trudniejsze do opanowania

3. De’Longhi Specjalistyczny Ekspres Maestro Espresso – Wybór Premium

De'Longhi Specjalistyczny ekspres Maestro Espresso

Pojemność: 100 ml
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1450 watów

Jeśli pieniądze nie stanowią problemu, naszym najlepszym wyborem może być ekspres dla Ciebie. Podczas gdy koszt związany z De’Longhi Specjalistyczny ekspres Maestro Espresso jest tam, jego funkcje są tym, co przyciąga miłośników espresso do tego ekspresu. To wyprodukowane przez firmę Philips urządzenie ma specjalne ustawienia, które umożliwiają nie tylko przygotowywanie espresso, ale także innych smacznych napojów kawowych. Mielenie z czujnikiem ułatwia również upewnienie się, że ziarna są za każdym razem zmielone do odpowiedniej konsystencji.

De’Longhi La Specialista Maestro to świetna maszyna, ale nie jest przeznaczona dla początkujących. Jeśli jesteś nowy w świecie robienia espresso, ten ekspres może nie być dla Ciebie. Jest to skomplikowane i wymaga czasu, aby się nauczyć. Również cena, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest dość wysoka dla każdego, kto nie planuje konsekwentnego korzystania z urządzenia.

Plusy

 • Stylowy design
 • Wiele ustawień
 • Wiele funkcji

Cons

 • Trudne do nauczenia
 • Kosztowny

4. Ekspres do kawy Breville Infuser

Breville BES840XL Infuser Ekspres do kawy

Pojemność: 73 kilogramy
Materiał: Metal
Moc/moc: 1650 watów

Ten ekspres jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują wygody i przystępności cenowej, jeśli chodzi o ekspresy do kawy. The Zaparzacz Breville oferuje funkcję wstępnego zaparzacza, która pomaga umyć ziarna przed przygotowaniem napoju. Podobnie jak inne z naszej listy, ten ekspres do kawy jest programowalny i ma funkcję zapisywania, która ułatwia sprawę, gdy zdecydujesz się na filiżankę. Ten ekspres to prosty i świetny sposób, aby nauczyć się robić własne espresso w zaciszu własnego domu.

Naszym największym problemem z Breville Infuser jest brak możliwości dostosowania, jakie oferuje. Z tego powodu uważamy, że jest lepszy dla początkujących lub nowych miłośników espresso. Osoby pijące espresso przez długi czas mogą nie cieszyć się konfiguracją i mniejszą liczbą funkcji, które oferuje to urządzenie.

Plusy

 • Posiada funkcję wstępnego zaparzacza
 • Zapisuje preferowane ustawienia
 • Wykorzystuje system ogrzewania PID dla dokładności

Cons

 • Brakuje opcji dostosowywania
 • Nie jest przeznaczony dla entuzjastów espresso

5. Breville Barista Pro

Ekspres do kawy Breville Barista Pro ze szczotkowanej stali nierdzewnej

Pojemność: 81 kilogramów
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1680 watów

The Breville Barista Pro posiada wszystkie funkcje i wydajność, dzięki którym jest doskonałym ekspresem do kawy. Niestety po prostu nie mogliśmy przejść przez dziwny kształt maszyny i ilość zajmowanego przez nią miejsca. Wbudowany stożkowy młynek do żaren oferuje użytkownikom 30 rozmiarów do wyboru. Będziesz także cieszyć się programowalnymi ustawieniami, które ułatwiają życie, gdy robisz poranne espresso. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że maszynę można zagruntować i przygotować do użycia w ciągu 3 sekund.

Jak już wspomnieliśmy, naszym największym problemem związanym z tym ekspresem do kawy jest rozmiar. Jest podobny do tych, które można znaleźć w kawiarni i po prostu nie pasuje dobrze, chyba że masz dużą kuchnię i wolne miejsce.

Plusy

 • Dostępnych 30 ustawień młynka
 • Programowalne ustawienia
 • Podgrzany i gotowy w 3 sekundy

6. De’Longhi Dedica Slim Ekspres do Espresso i Cappuccino

De'Longhi Dedica EC680 15 Bar Slim Espresso i Cappuccino Ze Stali Nierdzewnej

Pojemność: 1 litr
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1 wat

The De’Longhi dedykowane może być jednym z najmniejszych ekspresów do kawy, ale to nie zmienia jego wydajności. Ten ekspres zawiera wszystko, czego potrzebujesz do wypicia wspaniałej filiżanki espresso. Znajdziesz 15-barową pompę, niezawodny portafiltr i regulowaną dyszę pary, które ułatwią Ci życie. Pokochasz również cenę ekspresu do kawy, ponieważ jest on dość przystępny dla początkujących.

Problemy z Dedicą to piana i czas. Trudno jest sprawić, aby ta maszyna w krótkim czasie wykonała podwójny strzał. Przekonasz się również, że zaparzanie trwa około 5 minut od początku do końca. Nasz drugi problem dotyczył różdżki do spieniania, która nie była spójna i nie jest gotowa na zabawę z artystycznymi espresso.

Plusy

 • Niedrogie
 • Świetne funkcje i sprzęt

Cons

 • Długie czasy parzenia
 • Regulowany spieniacz nie jest niezawodny

7. Breville Dziecko Plus

Breville BES500BSS Bambino Plus Kompaktowy ekspres do kawy o jakości kawy

Pojemność: 1,81 kilograma
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1560 watów

Breville to popularna nazwa, jeśli chodzi o domowe ekspresy do kawy. Podobnie jak inne wpisy na naszej liście, Breville Dziecko Plus posiada system podgrzewania Thermojet, który pomaga uzyskać idealną temperaturę espresso w ciągu zaledwie kilku sekund. Tym, czym ta maszyna różni się od innych ofert Breville, jest rozmiar. Jest to kompaktowy ekspres do kawy, który idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń, takich jak mieszkania lub pokoje wieloosobowe. Jeśli chcesz porządnej filiżanki espresso, ten ekspres jest idealny na Twoje życie.

Chociaż ten ekspres do kawy to świetna opcja, będziesz miał trudności z robieniem spójnych ujęć. Ten system nie oferuje dodatkowej funkcjonalności, jak w innych maszynach Breville, co sprawia, że ​​musisz wykonywać wiele obserwowania i testów, aby wszystko było w porządku. Jeśli masz czas i cierpliwość, ta maszyna zrobi to, czego potrzebujesz, gdy tylko to zrozumiesz.

Plusy

 • Posiada system podgrzewania termojet
 • Kompaktowy rozmiar

Cons

 • Wykonywanie spójnych strzałów to walka
 • Potrzeba czasu na opanowanie

8. Mr. Coffee Cafe Barista System

Mr. Coffee ECMP1000 Kawiarnia Barista Premium Espresso:Cappuccino System

Pojemność: 40 uncji
Materiał: Stal nierdzewna
Moc/moc: 1040 watów

Jeśli szukasz ekspresu do kawy, który obejmuje wszystkie podstawowe funkcje i jest niedrogi, to Mr. Coffee Cafe Barista może być twoim nowym najlepszym przyjacielem. Jest wyposażony w pompę ciśnieniową 15 bar, akcesoria takie jak szufelka i ubijak z tworzywa sztucznego oraz automatyczny spieniacz. Niestety, nawet po zapoznaniu się z podstawami, nie znajdziesz tej maszyny na szczycie tieru. Jednak biorąc pod uwagę, że jest łatwy w użyciu i przystępny cenowo dla większości budżetów, uznaliśmy, że powinien zostać uwzględniony w tej recenzji.

Naszymi największymi problemami z tym urządzeniem są spieniacz i zbiornik na wodę. Zbiornik jest niezwykle trudny do otwarcia i zamknięcia. Spieniacz, podobnie jak inne, które sprawdziliśmy, nie jest spójny, a większość produkowanej pianki jest słaba. Mimo to można z tego ekspresu zrobić smaczne espresso z należytą starannością.

Plusy

 • Świetne funkcje
 • Łatwy w użyciu
 • Niedrogie

Cons

 • Piana jest słaba
 • Zbiornik jest ustawiony pod kątem i trudny do otwarcia i zamknięcia

Poradnik dla kupujących: Jak znaleźć najlepsze ekspresy do kawy w Kanadzie

Teraz, gdy pokazaliśmy Wam 8 naszych ulubionych ekspresów do kawy w Kanadzie, spójrzmy, dlaczego znalazły się na naszej liście. Ten przydatny przewodnik dla kupujących pomoże Ci lepiej zrozumieć, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie kolejnego ekspresu do kawy.

Cechy

Wszyscy uwielbiamy dodatkowe funkcje przy zakupie nowych gadżetów do kuchni. Ekspres do kawy nie jest inny. Przeglądając Amazon w poszukiwaniu tego, który najlepiej pasuje do Twojej kuchni, zauważysz kilka funkcji, bez których większość miłośników espresso po prostu nie może się obejść.

Szlifierki

Tak, posiadanie młynka do fasoli jest koniecznością. Jeśli nie masz jeszcze młynka w swojej kuchni, przekonasz się, że kilka opcji z naszej listy ma wbudowany młynek, który ułatwi Ci życie. Jeśli to nie jest coś, czego szukasz, to jak najbardziej wybierz inny młynek i kontynuuj swoją drogę. To jest piękno funkcji, możesz wybrać te, które chcesz.

Spieniacz

Podobnie jak młynek, spieniacz to coś, co niektórzy miłośnicy espresso muszą mieć. Jeśli należysz do tej kategorii, a zwykłe espresso to za mało, mamy dla Ciebie opcje. Wiele maszyn, które udostępniliśmy w tej recenzji, ma własny spieniacz. Pamiętaj jednak, że jeśli szukasz pianki i stylu o jakości baristy, możesz potrzebować trochę praktyki. Zauważysz również, że niektóre maszyny mają bardziej spójny spieniacz niż inne, więc pamiętaj o tym podczas dokonywania zakupu.

gorące espresso
Źródło zdjęcia: Vassamon Anansukkasem, Shutterstock

Łatwość użycia

Niezależnie od tego, czy uważasz się za konesera espresso, czy nowicjusza, nauka nowego ekspresu jest trudna. Przeglądając ekspresy do kawy zawarte w naszej recenzji, wzięliśmy to pod uwagę. Dobre wyświetlacze, łatwe do przestrzegania wskazówki i proces warzenia, który zapewnia dobre wyniki, są oczekiwane od zaufanej maszyny. Zauważysz, że wspomnieliśmy, z którymi twórcami było trudniej pracować, a które były łatwe do nauczenia. Jeśli nie jesteś fanem opanowania nowej maszyny, trzymaj się tych, które są łatwiejsze w obsłudze, a będziesz cieszyć się espresso w mgnieniu oka.

przegroda 5

Wniosek

Jeśli szukasz nowego ekspresu do kawy w Kanadzie, ta recenzja powinna pomóc Ci wybrać odpowiedni dla siebie. Nasz ulubiony i najlepszy ogólnie, the Breville Barista Touch jest łatwy w użyciu i zapewnia wysokiej jakości espresso. Jeśli masz ograniczony budżet, nie martw się. The Gaggia Pro ma przystępną cenę i jest wykonany z komponentów klasy komercyjnej. Każda z tych maszyn byłaby świetnym dodatkiem do Twojego domu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *