Amerykański łańcuch sałatkowy Just Salad dodaje hurra bity bekonu do menu sezonowego 2022

Szybki łańcuch casual Tylko Sałatka ogłasza, że ​​dodaje boczek roślinny przez Brawo Jedzenie do menu sezonowego na jesień 2022. Dostępny w charakterystycznej sałatce Sweet Mama lub jako dodatek do dowolnego elementu menu, bekon będzie oferowany w ponad 60 lokalizacjach Just Salad w USA do 22 grudnia.

„Nasz zespół był pod wrażeniem smaku Hooray i cieszymy się, że nasi klienci mogą go wypróbować”

Według sieci, mięsisty boczek roślinny Hooray doskonale uzupełnia składniki inspirowanej jesienną sałatką Sweet Mama, która obejmuje szpinak dla dzieci, pokrojone jabłka i niewegański biały cheddar. Klienci mogą zastąpić cheddar Violife Creamy Vegan Feta. Just Salad twierdzi, że nowy bekon pozwala gościom cieszyć się smakami bekonu bez negatywnych problemów środowiskowych związanych z hodowlą zwierząt.

Wykonany z prostych, niemodyfikowanych genetycznie składników, boczek Hooray Foods jest przyjazny dla alergików i wolny od soi, orzechów, glutenu, azotanów i hormonów.

Just Salad Wegański Bekon
©Tylko Sałatka

Dopasowywanie wartości

„To nasze największe partnerstwo restauracyjne i nie mogliśmy prosić o lepsze wyrównanie wartości” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Hooray Foods, Sri Artham. „Podziwiamy wszystko, co oznacza Just Salad jako firma, i mamy zaszczyt być częścią jej pysznego menu, dzięki czemu mięso roślinne jest bardziej dostępne”.

Założona przez Sri Artham firma Hooray Foods produkuje realistyczny bekon roślinny ze składników takich jak mąka ryżowa, skrobia grochowa i olej kokosowy. W lipcu firma odsłonięty jego nowy przepis na bekon „AWESOMER”, który zawierał „zmieniającą grę” ciągnącą, chrupiącą konsystencję i bardziej tłusty smak.

W 2022 r. firma znacznie rozszerzyła swoją sprzedaż detaliczną w USA, wprowadzając do sklepów takich jak WegmansRaleya, Dobre jajka i duże Y. Od 2020 roku Hooray podniósł się 4,7 mln USD w finansowaniu.

Restauracja Just Salad Chicago
©Tylko Sałatka

Menu roślinne

Just Salad serwuje dania roślinne przyrządzane z domowe sosy, świeże produkty i przepisy od podstaw. Obecnie działa w kilku stanach, w tym w Nowym Jorku, New Jersey, Florydzie, Pensylwanii i Illinois. Firma zobowiązuje się do ułatwiania ekologicznych wyborów, oferując miski wielokrotnego użytku, etykiety węglowe i menu z roślinami.

„W Just Salad od czasu wyeliminowania wołowiny z naszego menu w 2019 roku jesteśmy w podróży, aby oferować pyszne, oparte na roślinach opcje mięsne i mleczne” – powiedziała Sandra Noonan, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Just Salad. „W przeszłości nasza sałatka Sweet Mama zawierała bekon z indyka i szukaliśmy alternatywy na bazie roślin. Nasz zespół był pod wrażeniem smaku Hooray i cieszymy się, że nasi klienci mogą go wypróbować”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *