Aplikacje otwarte na drugi rok programu NKG PACE Green Coffee Daily Coffee News by Roast Magazine

Tempo NKG

Okres składania wniosków jest otwarty na drugi rok Partnerstwo NKG w celu zwiększenia kapitału kawowego (NKG PACE), program rozwoju zawodowego zaprojektowany przez amerykański oddział konglomeratu zielonej kawy Neumann Coffee Group (NKG) oraz Koalicja Kawowa na rzecz Rasowej Równości (CCRE).

Rozpoczęty w zeszłym roku, aby zająć się historią nierówności rasowych i niedostatecznej reprezentacji osób czarnoskórych w amerykańskim przemyśle kawowym, program oferuje pełny rok zatrudnienia i szkolenia dla trzech osób, aby zostać certyfikowanymi specjalistami od zielonej kawy.

W szczególności uczestnicy programu stają się pełnoetatowymi pracownikami Neumann Gruppe USA na okres jednego roku, uczestnicząc w programie edukacyjnym, który składa się z jednej części na praktykę w zakresie kontroli jakości (QC), a z drugiej na kompleksową edukację na temat zielonej kawy poprzez nauczanie indywidualne i grupowe, serię wykładów i program mentorski z przedstawicielem CCRE.

Program nie wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego w kawie, chociaż grupa twierdzi, że preferowane jest pewne doświadczenie.

Uczestnicy otrzymują wynagrodzenie na poziomie podstawowym i zostaną przydzieleni do jednego z trzech biur NKG USA lub filii, siedziby głównej w Hoboken, New Jersey, biura importera w San Diego Kawa międzyamerykańska lub biura sprzedawcy kawy speciality w Seattle Importerzy kawy Atlas.

„Zmierzając do drugiego roku, dostosowujemy program nauczania, aby zaoferować partnerom bardziej wszechstronne wykształcenie, z większym doświadczeniem w logistyce i obsłudze klienta”, stwierdza firma na tegorocznej stronie aplikacji. „Ma to na celu zaoferowanie im bardziej znaczącego kontaktu z innymi aspektami kawy, w nadziei na podniesienie poziomu ich wykształcenia, poszerzenie potencjalnych zainteresowań i poszerzenie możliwych ścieżek kariery. Na przykład długoterminową ścieżką kariery dla osoby w logistyce może być COO. Niezależnie od tego, czy Partnerzy pozostają w QC, czy podążają za innymi możliwościami związanymi z kawą, podstawa edukacyjna w zakresie kontroli jakości jest absolutną zaletą”.

Zgłoszenia należy składać w czwartek, 1 grudnia. Instrukcje dotyczące składania wniosków, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wiele innych informacji: dostępny tutaj.


Czy Twój biznes kawowy ma coś do przekazania? Powiadom redakcję DCN tutaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *