Aramark Sports + Entertainment rozszerza wegańskie menu na arenach NHL i NBA

Aramark Sports + Entertainment oferuje ponad 150 programów dotyczących żywności i napojów, handlu detalicznego i obsługi obiektów na wiodących stadionach, arenach, centrach kongresowych, atrakcjach kulturalnych i innych miejscach w Ameryce Północnej.

Firma zdobyła nagrody za innowacje branżowe, w tym za autonomiczne rynki, koncepcje sztucznej inteligencji dla gastronomii i głośne wydarzenia, takie jak NBA All-Star 2022 i MLB na Field of Dreams.

Fani biorący udział w grach w AT&T Center (San Antonio Spurs), Rocket Mortgage FieldHouse (Cleveland Cavaliers) i Wells Fargo Center (Philadelphia Flyers/76ers) mogą teraz wybierać nowe kreacje menu stworzone na podstawie współpracy lokalnej kuchni i restauracji.

Aramark Wegańska Miska Chorizo
Aramark Vegan Chorizo ​​Bowl © Aramark Sports

Nowe opcje „plant-forward” obejmują:

  • Boosted Bowls (AT&T Centre): oferowane będą śródziemnomorskie miski zbożowe, kubki do sałatki Cezar, ogrodowe shakery do sałatek, słoiki açai, słoiki z owocami smoka i wiele innych.
  • Koncious Kuisine (Rocket Mortgage FieldHouse): Nowość w Cleveland, Koncious Kuisine specjalizuje się w 100% wegańskiej i roślinnej kuchni. Fani Cavaliers mogą wybierać spośród BBQ Chik’n Wrap, Chik’n Bac’n Ranch Wrap, BLT Wrap lub wegańskiej sałatki Cezar.
  • Kolejną nowością jest Za’atar Calafior Cheesesteak (Wells Fargo Center): sezonowany stek z kalafiora Za’atar z karmelizowanym i karmelizowanym serem harissa.

Więcej informacji na:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *