Armored Fresh debiutuje innowacyjny ser z mleka migdałowego na rynku amerykańskim

Opancerzony Świeży, amerykańska filia koreańskiego lidera branży spożywczej i napojów Yangyoo, ogłasza wprowadzenie na ponad 100 rynków w Nowym Jorku przełomowego sera roślinnego z planowaną ekspansją do New Jersey. Produkty będą również dostępne w całym kraju pod koniec listopada za pośrednictwem strony internetowej marki.

„Zrozumienie zapotrzebowania konsumentów na ser, który świetnie smakuje i dostarcza doskonałych składników odżywczych to pasja naszej firmy”

Armored Fresh, który w czerwcu zebrał 23 miliony dolarów z Pre-Series B, zadebiutuje w trzech odmianach sera w kostkach (Cheddar, Plain, Blueberry) poprzez dystrybucję detaliczną w Key Foods, Met Fresh, C Town, City Acres i powiązanych sklepach na całym świecie Manhattan i Brooklyn.

Wykonany z mleka migdałowego i kwasu mlekowego na bazie roślin, ser Armored jest wytwarzany przy użyciu innowacyjnych technik, które naśladują proces wytwarzania sera mlecznego. Ten proces nadaje serowi miękką konsystencję i charakterystyczny, pachnący smak, który jest porównywalny z tradycyjnym serem, mówi firma.

Aby stworzyć zdrowy produkt, sery są również nasycone „Key Mix” składników odżywczych i zawierają prawie taką samą zawartość białka jak sery pochodzenia zwierzęcego, do 20% na 100 g.

Premiera świeżych serów pancernych
©Zbrojny świeży

Plany ekspansji

Poza Nowym Jorkiem firma ujawnia, że ​​planuje rozszerzyć działalność na 300 rynków w New Jersey do końca 2022 r., a obecnie trwają dyskusje na temat wejścia do krajowych detalistów spożywczych, takich jak Kroger, Wegmans i Albertsons, a także dystrybutorów US Foods, United Żywność naturalna (UNFI) i Kehe.

Aby uczcić oficjalną premierę, Armored zaprezentował ogromny billboard na Times Square i zorganizował specjalny pokaz prasowy w uznanej nowojorskiej restauracji abcV.

Opancerzony ser bezmleczny
©Zbrojny świeży

“Potrzeba sera”

„To dla mnie wielki przywilej i przyjemność móc uczestniczyć w tak ekscytującej premierze Armored Fresh Cheese” – powiedział Daniel Yang, kierownik sprzedaży Armored Fresh USA. „Rozumiemy, że amerykański rynek sera jest jednym z największych na świecie i istnieje zapotrzebowanie na sery roślinne o doskonałym smaku. Pasją naszej firmy jest zrozumienie zapotrzebowania konsumentów na ser, który świetnie smakuje i dostarcza doskonałych składników odżywczych; dlatego możliwość uczestniczenia w tej zmianie jest dla mnie naprawdę ekscytująca”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *