ASM Global współpracuje z Wicked Kitchen, aby wprowadzić roślinne menu do największej na świecie sieci lokali gastronomicznych

Globalny ASMlider w zarządzaniu obiektami i rozrywce na żywo, ogłasza wieloletnią współpracę z dostawcą żywności pochodzenia roślinnego Zła kuchnia zwiększenie możliwości wyboru wegańskiego jedzenia w swojej sieci aren, stadionów, teatrów i centrów kongresowych.

„Postrzegamy to jako główny przełom w branży gastronomicznej”

Dzięki temu strategicznemu partnerstwu ASM ma szansę zostać liderem zrównoważonego rozwoju w globalnym przemyśle rozrywkowym i kongresowym.

Partnerstwo ustanawia Wicked Kitchen jako ASM „Preferowany partner w zakresie żywności pochodzenia roślinnego” i „Wyłączny dostawca żywności pochodzenia roślinnego” we wszystkich obiektach cateringowych, apartamentach i koncesjach zarządzanych przez SMAKdział kulinarny firmy. Polecane pozycje menu będą obejmować różnorodny wybór przystawek, kanapek, kiełbasek, burgerów, pizzy, makaronów, dań głównych i lodów, wszystkie w 100% pochodzenia roślinnego.

„Jesteśmy dumni, że możemy być częścią rozwiązania dla dużych lokali ASM Global, aby osiągnąć ich cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i dostarczać żywność pochodzenia roślinnego, która przemawia do wszystkich”, powiedział Pete Speranza, dyrektor generalny Wicked Kitchen. „Dzięki różnorodności produktów i spostrzeżeniom, które przynosi Wicked Kitchen, postrzegamy to jako główny przełom w branży gastronomicznej”.

Niegodziwe opcje roślinne
© Zła kuchnia

Wstępne wdrożenie

We wstępnym wdrożeniu wezmą udział wybrane obiekty z siedzibą w USA, w tym PayCom Arena, siedziba Oklahoma Thunder, Long Beach Convention Center w Kalifornii, Wintrust Arena i McCormick Place Convention Center, zlokalizowane na kampusie McCormick w Chicago i nie tylko.

Wcześniej produkty Wicked Kitchen pojawiały się na stronie zarządzana przez SAVOR Toyota Arena w Ontario i teatr grecki w Los Angeles. W październiku Wicked nawiązał współpracę z drużyną koszykówki Minnesota Timberwolves, aby otworzyć stoisko koncesyjne w pełni oparte na roślinach w Target Center w Minneapolis.

Stoisko koncesyjne Wicked Kitchen oparte na roślinach
© Zła kuchnia

Przesuwanie granic

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z ASM Global i Savor, aby przesuwać granice tradycyjnych ulubionych lokali, oferując odważne smakowe oferty na bazie roślin, które są dobre dla planety i zapewniają smaczne opcje zarówno mięsożercom, jak i weganom” – powiedział Sarno. „Jako marka zajmująca się przede wszystkim kulinariami, jesteśmy szczególnie podekscytowani współpracą z niesamowitym zespołem kulinarnym w SAVOR, dla którego priorytetem jest smak i doświadczenie wszystkich klientów”.

Według Wicked, oferuje największą różnorodność dowolnej marki CPG na bazie roślin w USA, z portfolio zawierającym ponad 40 pozycji, w tym innowacyjne lody na bazie łubinu.

Złe Lody Kuchenne
© Zła kuchnia

“Różne wybory”

„Partnerstwo między ASM Global, SAVOR i Wicked Kitchen jest integralną częścią zaangażowania ASM w tworzenie najbardziej zrównoważonych lokali na świecie” — powiedział Shaun Beard, starszy wiceprezes SAVOR. „Nasza oferta żywności pochodzenia roślinnego natychmiast wzrośnie, zapewniając naszym gościom bardziej zróżnicowany wybór, który ma również pozytywny wpływ na naszą planetę. Ponadto oferta produktów Wicked Kitchen jest pyszna i jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi goście, bez względu na ich preferencje żywieniowe, będą zachwyceni tymi pozycjami w menu”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *