Bada Bean Bada Boom! Sprawdź ten nowy rebrand

Uwielbiamy śmiać się z siedziby TVR i nic tak nie wywołuje u nas śmiechu jak dowcipna nazwa marki. Proszę witaj… Bada Bean Bada Boom, odnosząca ogromne sukcesy firma produkująca przekąski, która niedawno przeszła zmianę wizerunku marki, która teraz zawiera jasne kolory i zabawne kształty oraz kilka super słodkich postaci z fasoli.

Przekąski z Bada Bean są oczywiście oparte na roślinach, ale są również bogate w białko, co oznacza, że ​​są świetne, aby powstrzymać głód. Jest dziewięć smaków w kolekcjiod Zesty Ranch po Sweet Sriracha, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź ich Insta, klikając obraz

Zdjęcia Bada Bean na Instagramie

“Jeden z Bada Bean podstawowymi wartościami marki jest sprawienie, aby przekąski były przyjemne” – powiedział Michael Shoretz, dyrektor generalny i założyciel Bada Bean. „Chcemy, aby konsumenci uśmiechali się od chwili, gdy zobaczą naszą torbę na półkach do ostatniego kęsa. Jesteśmy przekonani, że to nowe opakowanie uzupełnia zabawnego ducha naszych przekąsek w środku”.

Bada Bean jest wytwarzana z prostych składników, które uwielbiają jej klienci, w tym z bobu (fava fava), odrobiny oleju słonecznikowego i przypraw. Wszystko jest całkowicie wegańskie, bezglutenowe i niemodyfikowane genetycznie – a każde opakowanie zawiera 6g białka i 4g błonnika.

Jeśli chcesz sam zajrzeć, produkty Bada Bean znajdziesz na własna strona internetowa, Amazonkaoraz w różnych sklepach w całym kraju, w tym Sprouts, Wegmans, Meijer, ShopRite, Hyvee i Aldi.

Chcesz spróbować innych świetnych wegańskich przekąsek na rynku? Uwielbiamy te mrożone przekąski NadaMoo.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *