Bel Canada wprowadza Babybel Plant-Based w Kanadzie, ponieważ ma na celu 50% portfel oparty na roślinach

Grupa Bel Canada ogłasza, że ​​w tym tygodniu wprowadził Babybel Plant-Based do kanadyjskich sklepów detalicznych. Bezmleczna wersja słynnego sera do przekąsek firmy Bel. Debiut jest częścią strategii firmy Bel, która ma stać się światowym liderem w dziedzinie alternatyw sera i do 2030 roku uczynić połowę swojej oferty opartej na roślinach.

„Misją Bel Group jest oferowanie zdrowej i odpowiedzialnej żywności dla wszystkich”

Babybel Plant-Based, który pojawił się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii na początku tego roku, ma wyglądać i smakować jak popularne kółka serowe Mini Babybel firmy. Wykonane z oleju kokosowego zielone sery powlekane woskiem oferują smak mozzarelli, będąc jednocześnie źródłem wapnia i witaminy B12 bez laktozy. Firma stwierdza, że ​​Babybel Plant-Based dołącza do innych produktów bezmlecznych, Nurishh i Boursin, już w kanadyjskiej sprzedaży detalicznej.

„Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby i oczekiwania konsumentów” – powiedziała Marie–Ève Robert, wiceprezes ds. marketingu w Bel Canada Group. Jest to sedno naszej strategii innowacji. Mając to na uwadze, kontynuujemy naszą zrównoważoną strategię, wprowadzając na rynek Babybel Plant-Based, bezmleczny, certyfikowany produkt roślinny i niemodyfikowany genetycznie. Naszym celem jest oferowanie tego samego wyjątkowego doświadczenia, które znamy z Babybel, ale w wersji roślinnej”.

Bel Brands USA Produkty bezmleczne
©Bel Marki USA

Prowadząc kategorię

Bel Canada aktywnie dywersyfikuje swoje portfolio, aby uwzględnić więcej produktów pochodzenia roślinnego. Zauważając, że 52% Kanadyjczyków spożywa obecnie produkty roślinne lub próbuje dodać więcej produktów roślinnych do swojej diety, Bel Group twierdzi, że aspiruje do przewodzenia wciąż powstającej kategorii serów bezmlecznych poprzez opracowywanie lepszych produktów, które odpowiadają oczekiwaniom smakowym .

W lipcu firma macierzysta Bel Group ogłosiła strategiczne partnerstwo ze start-upem fermentacyjnym Superbrewed Food w celu opracowania linii serów, zarówno mlecznych, jak i roślinnych, z wykorzystaniem Postbiotic Cultured Protein firmy Superbrewed.

Uznając rolę, jaką systemy żywnościowe odgrywają w zrównoważonym rozwoju i zmianach klimatu, Bel Canada zamierza zrównoważyć swoje portfolio tak, aby do roku 2030 obejmowało 50% produktów mlecznych i 50% owoców i produktów roślinnych.

Roślinny ser Babybel
©Bel Marki USA

Uzupełnienie nabiału

„Misją Bel Group jest oferowanie zdrowej i odpowiedzialnej żywności dla wszystkich”, mówi Cristine Laforest, dyrektor generalny Bel Canada Group. „Wiedząc, że produkty roślinne są częścią rozwiązania rosnących wyzwań środowiskowych, musimy dostosować nasze podejście do żywienia. Dlatego też misją Grupy Bel jest oferowanie bardziej zrównoważonej gamy produktów do 2030 r., z 50% produktami mlecznymi i 50% produktami owocowymi i roślinnymi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *