Beyond Meat Trials Nowy stek, kurczak popcorn i nuggetsy w wybranych sklepach w USA

Poza mięsem (NASDAQ: BYND) wydaje się testować kilka nowych produktów, w tym bardzo nagłośniony stek roślinny, w ograniczonych premierach na Klejnot Osco sklepy na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych.

„Cieszymy się, że wkrótce udostępnimy więcej szczegółów na temat naszego produktu w postaci stek w plasterkach i wierzymy, że konsumenci będą pod wielkim wrażeniem”

Poza stekiem, Popcorn Chicken i Chicken Nuggets są teraz wymienione na stronie Jewel Osco, a kupujący publikują informacje o produktach w mediach społecznościowych. Dostępne w mrożonym przejściu, Beyond Steak Seared Tips są wykonane na bazie glutenu pszennego i fasoli fava z 21 g białka, zgodnie z opakowaniem. Każde opakowanie 10 uncji kosztuje 7,99 USD na stronie internetowej Jewel Osco, chociaż w momencie pisania tego artykułu produkt był wystawiony na sprzedaż za 5,35 USD.

Kurczak i nuggetsy Beyond Popcorn są również wytwarzane na bazie glutenu i fasoli fava i mają o 50% mniej tłuszczów nasyconych niż wiodąca marka tradycyjnych nuggetsów z kurczaka. Każda porcja zawiera 14 gramów białka, a oba produkty kosztują 5,99 USD.

Poza Popcornowym Kurczakiem
©Poza mięsem

Pierwszy produkt w całości

Pojawienie się Beyond Steak pojawia się kilka miesięcy po pierwszym prezesie Beyond, Ethanie Brownie ujawnił na Wall Street Journal Global Food Forum – w tamtym czasie Brown nazwał stek „jednym z naszych najlepszych produktów do tej pory”. Beyond Steak to znaczący postęp w gamie produktów firmy, która do tej pory ograniczała się do hamburgerów, klopsików, polędwicy z kurczaka i innych produktów mielonych.

W zeszłym miesiącu Taco Bell ogłosiło, że rozpocznie testowanie kolejnego produktu stekowego – Beyond Carne Asada Steak – który został opracowany wspólnie z Beyond Meat w 50 lokalizacjach w Ohio.

Stek wegański Beyond Carne Asada
©Taco Bell

„Nieustająca innowacja”

„Nasze zaangażowanie w szybkie i nieustające innowacje oznacza, że ​​zawsze pracujemy nad wprowadzeniem na rynek najlepszych na świecie produktów mięsnych pochodzenia roślinnego, aby zwiększyć dostępność pysznych, pożywnych i zrównoważonych białek roślinnych” – przedstawiciel Beyond Meat powiedział WegeNews.„Cieszymy się, że wkrótce udostępnimy więcej szczegółów na temat naszego produktu w postaci stek w plasterkach i wierzymy, że konsumenci będą pod wrażeniem wspaniałego smaku i wszechstronności produktu”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *