Beyond Meat wprowadza na rynek „rewolucyjny” roślinny stek Beyond – vegconomist

Poza mięsem ogłosił wprowadzenie na rynek w Stanach Zjednoczonych swojego roślinnego Beyond Steak, określanego jako „rewolucyjny”.

Kawałki bezmięsnych steków wielkości kęsa pojawią się w sklepach Kroger i Walmart w całych Stanach Zjednoczonych, a także u innych sprzedawców, w tym w niektórych lokalizacjach Albertsons i Ahold. Produkt, który zawiera 21 gramów białka na porcję, jest sprzedawany w stanie zamrożonym i można go przygotować w zaledwie pięć minut.

„Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić ten innowacyjny produkt konsumentom w całym kraju”

Beyond Steak był początkowo testowany na początku tego miesiąca w sklepach Jewel Osco na Środkowym Zachodzie, zaledwie kilka tygodni po tym, jak firma ogłosiła współpracę z Taco Bell w celu zaoferowania Beyond Carne Asada Steak. Ogólnokrajowa premiera ma miejsce wkrótce po tym, jak długoletni konkurent Beyond, Impossible Foods, ujawnił, że pracuje nad roślinnymi filetami mignon.

© Poza Mięsem

„Właściwy rozmiar”

W zeszłym tygodniu Beyond ogłosił szereg zmian w kierownictwie, w tym powołanie nowego dyrektora operacyjnego i dyrektora finansowego. Niektóre role, takie jak Global Chief Growth Officer, zostały wyeliminowane jako środki redukcji kosztów – proces, który dyrektor generalny Ethan Brown określił jako „właściwy rozmiar” organizacji.

Zmiany zostały wprowadzone po trudnym dla Beyond roku, przy prognozowanych przychodach niższych niż wcześniej oczekiwano ze względu na wyzwania gospodarcze. Mimo to firma kontynuuje wprowadzanie produktów i ekspansję na nowe rynki.

„Beyond Steak to długo oczekiwane rozszerzenie naszej popularnej platformy wołowiny i jesteśmy dumni, że możemy przedstawić ten innowacyjny produkt konsumentom w całym kraju” – powiedział Dariush Ajami, Chief Innovation Officer AT Beyond Meat. „Beyond Steak zapewnia smak i konsystencję pokrojonego steku w sposób, który jest lepszy zarówno dla ludzi, jak i dla planety”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *