Bread & Jam’s Plant-Based Summit Returns

Drugie coroczne wydarzenie Plant-Based Summit Bread & Jam powraca z przebojową linią marek, w tym Oatly, Quorn, THIS! i więcej.

Organizatorzy największego festiwalu założycieli żywności i napojów w Wielkiej Brytanii, wydarzenie odbędzie się 14 października w Conway Hall w Londynie. Opisywany jako „obowiązkowy udział w wydarzeniu dla marek rywalizujących z roślinami”, Plant-Based Summit zgromadzi szeroką gamę sprzedawców detalicznych, dystrybutorów, inwestorów i dostawców pod jednym dachem na dzień prezentacji, nawiązywania kontaktów i rozmów edukacyjnych.

Unikalne w przypadku Plant-Based Summit wydarzenie daje markom platformę do prezentacji niektórych z największych brytyjskich sprzedawców detalicznych, w tym Waitrose, Tesco, Whole Foods Market i innych. Aby zgłosić się do pitchingu, marki muszą posiadać bilet na festiwal i złożyć zgłoszenie do północy 5 października.

Oprócz okazji do prezentacji, goście mogą spodziewać się dyskusji ze znanymi nazwiskami, w tym Andy Shovel, współzałożycielem i dyrektorem generalnym THIS!, Damienem Clarksonem z The Pack, dyrektorem generalnym Oatly w Wielkiej Brytanii, Ishenem Paran oraz przedstawicielami innych znanych nazwisk w kosmosie.

Tematy obejmą: „Najnowsze trendy konsumenckie w roślinach”, „Pejzaż inwestycyjny oparty na roślinach”, „Zagubiły się mięso roślinne” i bardziej aktualne dyskusje, które mają pomóc markom radzić sobie z obecną niepewnością na rynku .

„Marki mogą spodziewać się dnia wnikliwej i pełnej wyzwań rozmowy o tym, jak możemy rozwijać kategorię roślinną i utrzymać tempo” – powiedział współzałożyciel Bread & Jam, Jason Gibb.

„Stworzyliśmy całodniowy program liderów branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w budowaniu niektórych z najbardziej kultowych marek opartych na roślinach, a także sprzedawców detalicznych i inwestorów”.

Bilety na drugi doroczny Plant-Based Summit zaczynają się od 120 GBP + VAT i są dostępne przez Strona Eventbrite marki i Jamu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *