Brendan Brazier’s Pulp Culture współpracuje z EVERY Co. w celu stworzenia „pierwszego na świecie” twardego soku wzbogaconego białkiem

Marka napojów funkcjonalnych Kultura pulpywspółzałożycielem byłego sportowca wytrzymałościowego Brendana Braziera, połączył siły z KAŻDA Spółka aby wprowadzić na rynek, jak twierdzi, pierwszy w historii sok twardy wzbogacony białkiem.

Nazywany BUILD, „hiperfunkcjonalny” napój zawiera probiotyki, adaptogeny, superowoce i pożywienie, a także 5 g KAŻDEGO białka. Zawiera 4,9% naturalnie występującego alkoholu i nie zawiera cukru.

KAŻDE Białko

Opracowanie KAŻDEGO białka wymagało siedmiu lat badań i rozwoju i mówi się, że jest „prawie niewidoczne”, o neutralnym smaku i dobrych właściwościach rozpuszczalności. Wcześniej znany jako ClearEgg, jest identyczny z białkiem znajdującym się w białku jaja. Premiera Pulp Culture to pierwsze wejście KAŻDEGO do segmentu napojów alkoholowych.

© KAŻDA Co.

EVERY Protein to jeden z trzech produktów oferowanych obecnie przez firmę. Pozostałe to EggWhite — odpowiednik naturalnego zamiennika białka jaja — i bezzwierzęca pepsyna. W grudniu ubiegłego roku firma zakończyła rundę finansowania o wartości 175 milionów dolarów, która została wykorzystana do zwiększenia skali produkcji i rozszerzenia na nowe zastosowania spożywcze.

„Dzięki naszemu rosnącemu portfolio białek bezzwierzęcych wykazaliśmy wszechstronność w wielu zastosowaniach, w tym sok tłoczony na zimno, wypieki, takie jak makaroniki, a teraz pierwszy na świecie sok twardy wzbogacony białkiem” – powiedział Arturo Elizondo, dyrektor generalny i współzałożyciel KAŻDEGO. „Ta premiera dodatkowo potwierdza zdolność KAŻDEGO białka do odblokowania nigdy wcześniej nie widzianych ani nie próbowanych innowacji. Ekscytujące jest dalsze przedstawianie nowych kategorii dla marek żywności i napojów, które są strzałem w dziesiątkę tego, czego chcą dzisiejsi konsumenci”.

Nowy napój jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem strony internetowej Pulp Culture, a wkrótce pojawi się w sprzedaży detalicznej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *