Brytyjska sieć Oowee wprowadza trzy nowe świąteczne produkty wegańskie – vegconomist

Ouee ogłasza, że ​​zamierza dodać trzy świąteczne produkty wegańskie do wszystkich menu, obejmujące zarówno produkty słone, jak i słodkie.

Oowee cieszy się udanym rokiem, otwierając nowy flagowy sklep w Brighton w marcu i współpracując z nią w lipcu OmniFoods dla Ocean Burger, wegańskiego burgera z filetem rybnym, opisanego jako bardzo realistyczny.

Nowe dania świąteczne pojawią się w tym tygodniu we wszystkich lokalizacjach Oowee w Londynie, Bristolu i Brighton i będą dostępne w menu do 4cz Styczeń.

Świąteczny shake Oowee
Świąteczny koktajl © Oowee

Te trzy dania to:

  • Klasyczne Boże Narodzenie Oowee: Klasyczny burger Crispy Chick’n, wypełniony chrupiącą czerwoną kapustą, kremowym farszem majonezowym, hash brown, chrupiącą smażoną cebulą, sosem żurawinowym i pesto ze szpinaku w bułce.
  • Klasyczny świąteczny poutine: Obfita porcja frytek, Crispy Popcorn Chick’n, żylasta mozzarella, sos, chrupiąca smażona cebula, sos żurawinowy, polane pesto ze szpinaku.
  • Świąteczny shake: Świąteczny koktajl mleczny Oowee składający się z chrupiących złotych oreo, kremu, soczystych truskawek i bitej śmietany wykończony kolorową super posypką.
Klasyczny świąteczny poutine Oowee
Klasyczny świąteczny poutine © Oowee

Od momentu powstania Oowee odnosi sukcesy w Wielkiej Brytanii i obecnie prowadzi pięć restauracji, w tym lokalizacje w Brighton, Bristolu i Londynie, z planami otwarcia kolejnych w Wielkiej Brytanii.

„W ciągu najbliższych pięciu lat mamy nadzieję, że będziemy mieć kilka kolejnych lokalizacji w Wielkiej Brytanii, aby zapewnić dostępną wegańską żywność w większej liczbie miejsc” — powiedział Oowee wegconomistowi w 2020 r. „Uważamy, że to idealny czas, aby znormalizować wegańskie jedzenie dla wszystkich i zapewnić jako opcja w całej Wielkiej Brytanii”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *