Califia Farms rozszerza linię śmietanek na bazie roślin o ciężki bicz bezmleczny

Pionier mleczarstwa roślinnego Farmy w Kalifornii ogłasza dodanie Heavy Whip, jeden do jednego, który zamienia ciężką śmietanę do ubijania, do swojego asortymentu roślinnego.

„Dostrzegliśmy możliwość stworzenia roślinnego zamiennika ciężkiej śmietany do ubijania mleka bez uszczerbku dla smaku i funkcjonalności”

Idealny do ubijania, pieczenia i gotowania, Heavy Whip to wielofunkcyjny składnik, który pozwala konsumentom dostosować każdy przepis wymagający tradycyjnej ciężkiej śmietany – od zup i dressingów do sałatek po ubijane dodatki i desery.

Dostępny w 16,9 uncji chłodzonych kartonów, niesmakowany, niesłodzony Heavy Whip jest bezglutenowy i wykonany na bazie oleju kokosowego. Każdy karton jest sprzedawany w sugerowanej cenie 4,89 USD i podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Califia, bicz jest koszerny i nie zawiera GMO.

Nowa książka kucharska

Aby uczcić wprowadzenie na rynek i podkreślić różnorodność całego portfolio produktów Califia, firma nawiązała współpracę ze znaną szefową kuchni Carlą Hall, aby wydać nową cyfrową książkę kucharską: „Komfortowa kuchnia: kolekcja przepisów na bazie mleka i roślin”. Książka kucharska zawiera 16 przepisów, które na nowo odkrywają klasyczne potrawy zapewniające komfort dzięki wyborowi mleczek roślinnych, kaw i śmietanek Califia.

„Cieszę się, że mogę przedstawić tę nową kolekcję przepisów z Califia Farms” – powiedziała Carla Hall. „Uwielbiam gotować i piec z ich produktami, a ich nowy, bezmleczny Heavy Whip to rewolucja dla kucharzy! To idealna zamiana jeden na jeden, dzięki której powstają najbardziej kremowe, bezmleczne zupy i sprawdza się równie dobrze jako w 100% roślinny dodatek do deserów, jak i jako składnik wielu innych przepisów. Świetnie się bawiłam tworząc te pyszne, komfortowe przepisy na jedzenie i nie mogę się doczekać, aż wszyscy ich spróbują!”

Califia bezmleczna książka kucharska
© Farmy Kalifornii

“Pyszne i wszechstronne”

„Califia jest podekscytowana współpracą z Carlą Hall przy tej kolekcji przepisów, która pomaga pokazać, jak pyszne i wszechstronne mogą być nasze produkty, w tym nasz najnowszy produkt kulinarny, Heavy Whip”, powiedziała Suzanne Ginestro, dyrektor ds. Marketingu w Califia Farms.

Kontynuowała: „W Califii z pasją celebrujemy nieodpartą dobroć roślin i dostrzegliśmy możliwość stworzenia roślinnej zamiany na ciężką mleczną śmietankę do ubijania bez uszczerbku dla smaku i funkcjonalności. Heavy Whip pozwala błyszczeć składnikom dowolnego przepisu i sprawia, że ​​konsumenci łatwiej niż kiedykolwiek eksperymentują z opcjami roślinnymi”.

Heavy Whip jest teraz dostępny w Whole Foods, Sprouts i innych amerykańskich sklepach w całym kraju.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *