Co Twoje zamówienie na kawę mówi o Tobie

Kawa Kona, najlepsze ziarna kawy Kona, najlepsza kawa Kona Hawaje, kawa hawajska, kawa ziarnista Kona, kawa Geisha, kawa ziarnista Geisha, kawa ziarnista Panama Geisha, kawa gesha

Niektórzy twierdzą, że powiązanie cech osobowości z preferencjami dotyczącymi kawy jest formą szufladkowania. Co może być technicznie prawdą, ale może też być całkiem interesujące… i dużo zabawy!

Oczywiście rodzaj kawy, którą pijesz, wiele mówi o tym, jak poważnie traktujesz swoją javę. Jeśli tylko najlepsze ziarna kawy Kona wystarczą, z pewnością jesteś wyrafinowanym miłośnikiem kawy. Jeśli potrafisz odróżnić swoją hawajską kawę od ziaren kawy gejszy z Panamy Gesza kawa) przy wąchaniu, należysz do elity.

Ale niezależnie od tego, czy pijesz najlepszą kawę Kona, jaką produkuje się na Hawajach, czy wybierasz coś bardziej ogólnego, preferowany przepis (najwyraźniej) wiele o tobie mówi.

Rzuć okiem na poniższe i sprawdź, czy któryś z nich dzwoni dzwonkiem – zarówno z Tobą, jak i z tymi, z którymi lubisz pić kawę:

(Krótkie zastrzeżenie – nie mówimy osobiście, że zgadzamy się lub nie zgadzamy z żadnym z tych skojarzeń!)

Cappuccino

Po pierwsze, ludzie z upodobaniem do spienionego cappuccino są uważani za osoby z natury wrażliwe i optymistyczne. Są również najbardziej towarzyskimi kawoszami i nie cieszą się niczym więcej niż relaksem z rodziną i przyjaciółmi. Dla tych ludzi społeczny aspekt całej sprawy jest tak samo ważny jak sama kawa.

Kawa rozpuszczalna

Jeśli lubisz kawę rozpuszczalną, najprawdopodobniej jesteś zajętym wielozadaniowcem, który poważnie traktuje produktywność. Prawdopodobnie masz mało czasu do stracenia i wiesz, że mając odpowiedni produkt, nadal możesz cieszyć się filiżanką dobrej kawy bez zamieszania. Zwykle są to ludzie bez bzdur, którzy chcą zachować prostotę.

Latte

Ludzie, którzy kochają dobrą latte, wolą bardziej wyluzowaną stronę życia, gdzie oglądanie beztroskiego czasu jest często jedynym priorytetem. Jest czas i miejsce, by poważnie traktować życie, ale tak jest nie gdy usiądziesz w wygodnym fotelu z ulubionym mlecznym napojem. Mówi się również, że osoby pijące latte to osoby z natury życzliwe, opiekuńcze i empatyczne.

Czarna kawa

Puryści z grupy, ludzie, którzy odmawiają picia czegokolwiek poza czarną kawą, są prostolinijni (jeśli nie czasami trochę uparci) na swój sposób. Są pragmatycznymi i prostymi jednostkami, a także dokładnie takimi ludźmi, na których możesz liczyć w sytuacji kryzysowej.

Espresso

Legenda głosi, że upodobanie do klasycznego espresso wskazuje na elegancję i wyrafinowanie, a także dość napięty harmonogram, który nie pozwala na dłuższe drinki. Wyjątkiem są ci, którzy godzinami siedzą przed kawiarniami, popijając małe espresso, dla których czas jest często obcym pojęciem.

Mrożona kawa

Na koniec, zwykle jest to młodszy i bardziej żywy tłum, który wybiera się na mrożoną kawę. Liczy się to podwójnie, jeśli chodzi o te ultra-kremowe mikstury wypełnione ciasteczkami, które są bardziej zbliżone do deserów niż kawa w konwencjonalnym sensie. Jeśli to twoja sprawa, najprawdopodobniej jesteś młody lub młody duchem!

Teraz możesz zamówić świeżo paloną kawę speciality, taką jak pyszna kawa Geisha i kawa Kona ze sklepu internetowego Haymana. Są dostępne w różnych rozmiarach, od pudełka 100g (3,5 uncji) do pudełka 680 g (24 uncji). Możesz również wybrać różne formaty, w tym kawę ziarnistą, prażoną pełnoziarnistą, najlepiej mieloną, kapsułki z kawą kompatybilne z ekspresami Nespresso* oraz saszetki z kawą kompatybilne z ekspresem Keurig K Cup** – Kliknij tutaj zamówić teraz, oferujemy bezpłatną wysyłkę na cały świat!

* Nespresso® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Société des Produits Nestlé SA, niepowiązanym z Hayman®. Nasze saszetki do espresso nie są tworzone ani sprzedawane przez Nespresso®.

** Keurig i K-Cup są zastrzeżonymi znakami towarowymi Keurig Green Mountain, Inc. niezwiązanymi z Hayman®. Nasze kapsuły nie są tworzone ani sprzedawane przez Keurig®Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *