Costa Christmas Menu zawiera opcje wegańskie, w tym P’gs i koce Panini – vegconomist

Brytyjska sieć Kawa z Costa wprowadził na rynek swoje świąteczne menu 2022, zawierające opcje wegańskie, takie jak P’gs & Blankets Panini.

Panini pieczone na kamieniu zawiera roślinną kiełbasę i boczek z farszem szałwiowo-cebulowym, sos żurawinowy, majonez i wegański ser. Jest to wegańska wersja popularnego panini Pigs Under Blankets firmy Costa.

Inne opcje na bazie roślin to wegańska bezglutenowa tarta mielona – zawierająca przyprawione owoce w słodkim ciastku – i wegański piernik Mikołaja. Costa zaoferuje również kanapkę M&S Plant Kitchen No Turkey Feast Sandwich, która składa się z mięsa roślinnego, dressingu o smaku bekonowym, szpinaku, chutney żurawinowego i smażonej cebuli na pieczywie słodowym.

© Costa Kawa

Weganin w Costa

W ostatnich latach Costa stopniowo zwiększała swoją ofertę roślinną, wprowadzając w 2021 r. wegańskie bułeczki na śniadanie z bekonem, pierniki i plasterek czekolady. chick’n panini, plasterek czekolady z orzechami pekan, kruszonka z jabłkami i batonik proteinowy z gorzkiej czekolady.

„Boże Narodzenie zawsze było magiczną porą roku w Costa Coffee i cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować z niektórymi dobrze znanymi markami, aby wprowadzić na rynek kolejną spektakularną gamę napojów i żywności, wraz z nowymi produktami i powracającymi faworytami ”, powiedziała Naomi Matthews, Dyrektor Handlowy ds. Żywności i Napojów na Wielką Brytanię i Irlandię w Costa Coffee.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *