Country Life Foods przedstawia nowe przyprawy do jajecznicy i mieszankę serów błyskawicznych do wygodnego gotowania

Naturalna żywność na wsiNaturalny i ekologiczny sklep internetowy wprowadził kilka nowych produktów, aby gotowanie na bazie roślin było prostsze i wygodniejsze.

Smaczniejsze tofu

Nowy zestaw przypraw do Tofu Scramble od Country Life zawiera klasyczne, cytrynowe zioła i wędzone przyprawy do grilla, które mają pomóc ludziom w przygotowaniu klasycznego białka, ponieważ, jak mówi marka, „wiele osób nie wie, jak przyprawiać tofu.” Aby zrobić, domowi kucharze muszą tylko pokruszyć blok tofu na patelnię i dodać wybraną przyprawę.

Mieszanki przyprawowe mogą być używane do przygotowania szerokiej gamy jajecznicy z tofu, a także jako dodatek do ryżu i warzyw.

Country Life BBQ Tofu/Wegańska Wrap
Grillowane Tofu ©Country Life Natural Foods

„Jednym z najzdrowszych substytutów jajka lub mięsa jest tofu, ale tylko wtedy, gdy jest doprawione do perfekcji” – mówi Country Life. „Dlatego stworzyliśmy te mieszanki przypraw do tofu, dzięki którym możesz po prostu dodać tofu i kontynuować swój dzień”.

Najlepiej sprzedająca się mieszanka serów

Country Life oferuje również popularną mieszankę Instant Vegan Cheeze Mix – suchą mieszankę, która łączy się z wodą, tworząc gęsty, kremowy sos serowy. Wykonany z organicznej mąki z orzechów nerkowca, organicznej mąki z tapioki, odżywczych drożdży i przypraw, Cheeze Mix to nieprzetworzony produkt, który zapewnia łatwy, bezmleczny sos do makaronu i sera, nachos, lasagne i innych.

Według firmy, Cheeze Mix jest obecnie najlepiej sprzedającym się produktem.

Natychmiastowa mieszanka serów
©Country Life Naturalna żywność

Tofu, odwieczne gotowość do spożywania posiłków bezmięsnych, przechodzi w ostatnich latach innowacje, a firmy ponownie wytwarzają tradycyjny produkt na bazie soi z nowych składników, takich jak ciecierzyca, bób oraz żółty groszek. W lipcu kanadyjska firma Big Mountain Foods otrzymała 1,4 miliona dolarów dofinansowania na rozpoczęcie produkcji tofu z ciecierzycy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *