Czy jesteś właścicielem ekspresu Breville Barista? Pomóż nam! » CoffeeGeek

Czy posiadasz ekspres Breville Barista Express? To najpopularniejszy ekspres do kawy na świecie od prawie 10 lat.

W CoffeeGeek planujemy jeszcze w tym roku obszerną serię przewodników na temat Barista Express i tego, jak najlepiej ją wykorzystać. Będzie kilka artykułów fabularnych i poradników, w tym podstawowe wskazówki i sztuczki, zaawansowane użytkowanie, łatwe hacki, które możesz wykonać bez unieważniania gwarancji, i wreszcie szczegółowy przewodnik po hackach, który z pewnością unieważni Twoją gwarancję.

Na razie czekamy na wiadomość od Ciebie o tym, jak korzystasz z Breville Barista Express. Czy znalazłeś sposoby na lepsze wykorzystanie maszyny? Czy masz wyćwiczoną rutynę, która działa idealnie dla Ciebie? Czy w jakikolwiek sposób zmodyfikowałeś ustawienia mielenia? Jak każdego ranka uruchamiasz maszynę i jak długo czekasz (i co robisz) przed pierwszym strzałem? Jakieś nieszablonowe sposoby zhakowania maszyny? Jakie przedmioty po rynku kupiłeś dla Barista Express, które poprawiają jego działanie?

Żadna technika, żaden hack, żadna wskazówka dotycząca użyteczności nie jest za mała lub za duża. Chcemy usłyszeć od każdego właściciela tej maszyny, w jaki sposób z niej korzysta.

Wyślij e-mail na adres [email protected], podając swoje imię (i nazwisko, jeśli chcesz, abyśmy mogli przyznać Ci kredyt), ze wskazówkami, sztuczkami, hackami i zwyczajną rutyną korzystania z Barista Express. Postaramy się przedstawić jak najwięcej unikalnych sposobów korzystania z tej maszyny i jak najlepszego jej wykorzystania.


Mark posiada certyfikaty kanadyjskiego, USA i World Barista Championship Judge zarówno w dziedzinie sensorycznej, jak i technicznej, a także pracuje jako instruktor szkolenia w zakresie kawy i espresso. Założył CoffeeGeek w 2001 roku.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *