Daring rozwija się w gastronomii dzięki nowemu formatowi kurczaka Sous Vide Plant – vegconomist

Przywódca kurczaków na bazie roślin Śmiały wprowadza nowy format kurczaka sous vide do celów gastronomicznych. Ideą jest dostarczanie gotowych do spożycia ofert swoim obecnym i nowym partnerom restauracyjnym. Juice Press już serwuje kurczaka sous vide firmy Daring w ponad 80 swoich lokalizacjach.

Daring opracował kurczaka do sous vide we współpracy z Rozwiązania kulinarnenajwiększa firma spożywcza premium, pionierska i doskonaląca technikę gotowania sous vide. Kurczak sous vide jest pakowany próżniowo, co pozwala obniżyć koszty pracy i skrócić czas przygotowania. Gwarantuje konsystencję produktu i oszczędza miejsce w kuchni.

David Johnson, wiceprezes ds. gastronomii w firmie Daring, skomentował: „Format sous vide zapewnia naszym partnerom gastronomicznym nową opcję, która nie była wcześniej dostępna: Gotowe do spożycia. Połączenie naszych prostych składników z technologią sous vide firmy Cuisine Solutions zapewnia naszym partnerom konsystencję i jakość, której szukają, a jednocześnie otwiera drzwi do bardziej zimnych zastosowań”.

Odważny kurczak na bazie roślin
© Odważny

Dalsza ekspansja w USA

Produkty Daring’s serwowane są w ponad 500 restauracjach w całych Stanach Zjednoczonych, w tym w Juice Press, Monty’s Good Burger, Bad Bunny, Dave Grutman’s, Gekko Steakhouse, Tao Restaurant Group i wielu innych.

W październiku tego roku Starbucks USA wprowadził w niektórych lokalizacjach nowe opcje wegańskie, w tym ukąszenia z kurczaka z gotowego do spożycia kurczaka Daring i JUST Egg.

Dyrektor ds. Innowacji w oparciu o rośliny w Cuisine Solutions, Nolan Popper, powiedział: „Częścią naszego zainteresowania, jeśli chodzi o dostarczanie innowacji w przestrzeni roślinnej, jest znalezienie najlepszych firm na rynku, z którymi można współpracować. Połączenie czystych składników Daring z najnowocześniejszą technologią produkcji oznacza, że ​​możemy tworzyć niekończące się platformy z opcjami na każdą porę dnia. Jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie nasz proces sous-vide pomógł otworzyć zarówno klientom wegańskim, jak i flexitarian.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *