De’Longhi współpracuje z brytyjskim dostawcą subskrypcji Beans Coffee ClubDaily Coffee News by Roast Magazine

Klub kawowy De'Longhi Beans

Ekspres do domowego sprzętu do kawy De’Longhi wchodzi w bezpośrednią sprzedaż kawy do konsumentów poprzez nowe partnerstwo z brytyjską firmą subskrypcyjną Multiroaster Klub Kawowy Fasoli.

Warunki wieloletniej umowy między obiema firmami nie zostały upublicznione, ale marka i logo De’Longhi pojawiły się dzisiaj na stronie internetowej Beans Coffee Club.

Według obu firm, jednym z przywilejów partnerstwa dla klientów będą do dwóch darmowych torebek kaw Beans Coffee Club przy zakupie wielu modeli ekspresów do kawy De’Longhi.

„Nasze ekspresy do kawy od filiżanki do kawy wytwarzają doskonałą kawę, niektóre za jednym naciśnięciem przycisku; jednak kawa jest tak dobra, jak użyte ziarna” – powiedział dyrektor marketingu De’Longhi na Wielką Brytanię i Irlandię, Alex Pickering, w dzisiejszym ogłoszeniu. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani nową współpracą z Beans Coffee Club i mamy nadzieję, że zainspirujemy naszych klientów do delektowania się wyjątkową kawą, która jest dla nich odpowiednia”.

Partnerstwo jest następstwem wprowadzenia na rynek w 2022 r. platformy Beanz, przeznaczonej do wielokrotnego palenia kawy skierowanej bezpośrednio do konsumenta, stworzonej przez Breville/Sage, jednego z głównych globalnych konkurentów De’Longhi na rynku kawy domowej. Beanz jest obecnie dostępny osobno w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Z kolei Beans Coffee Club został założony w 2019 roku przez Richarda i Fionę Jonesów, wzorując się na podobnych modelach w Stanach Zjednoczonych, takich jak m.in. Handluj kawą, Mistobox oraz Pudełko z fasolą.

Obecnie firma oferuje wypalenia z 16 różnych firm zajmujących się kawą speciality, oferując jednocześnie platformę quizów, dzięki której użytkownicy mogą odkrywać kawy dopasowane do ich upodobań. Subskrypcje mogą być tygodniowe, co dwa tygodnie lub miesięczne.


Czy Twoja firma kawowa ma do przekazania jakieś wiadomości? Poinformuj tutaj redaktorów DCN.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *