Dobre spojrzenie na Honduras – Spirit Animal Coffee

Jakie są twoje plany w Spirit Animal Coffee, aby wspierać wzmacnianie pozycji kobiet w branży kawowej?

Świetne pytanie. I faktycznie praktykujemy to, co głosimy.

Cóż, na przykład alert spoilera:

Jesteśmy na skraju rozpoczęcia pozyskiwania nowych odmian kawy z kilku finków przeznaczonych wyłącznie dla kobiet. Dzięki naszej międzynarodowej ekspozycji i bezpośredniemu dostępowi do klientów końcowych, pomożemy uzyskać ich niesamowitą kawę, na jaką zasługują. I oczywiście lepsze marże.


Model biznesowy Spirit Animal jest zwiastunem tego, jak będzie wyglądał dotychczasowy biznes za kilkadziesiąt lat. Uczenie młodych ludzi zasad prowadzenia międzynarodowej platformy e-commerce jest dla naszej firmy najwyższym priorytetem.

Druga inicjatywa dotyczy naszego przyszłego pokolenia.

Opracowujemy umowę o praktyki z uniwersytetami w Hondurasie. Praca w Spirit Animal pomoże uczniom dowiedzieć się o zawodach zorientowanych do wewnątrz, takich jak pozyskiwanie kawy. Ale być może ważniejsze jest to, że nauczy ich, co to znaczy prowadzić międzynarodową platformę skierowaną bezpośrednio do konsumenta.

Nasz model biznesowy jest zwiastunem tego, jak za kilkadziesiąt lat będzie wyglądał dotychczasowy biznes. Tak więc poznanie tajników międzynarodowej logistyki, marketingu cyfrowego, e-commerce, mediów społecznościowych i zarządzania marką jest niezbędnym zestawem umiejętności dla naszych przyszłych pokoleń.

Portret 5

Kończąc na osobistej notatce: twoje kobiece wzory do naśladowania?

Są dwie kobiety, do których aspiruję. Jednym z nich jest Michelle Obama. Wpływ, jaki wywarła dzięki swoim projektom dotyczącym żywienia dzieci, zasługuje na wiele pochwał właśnie dlatego, że nie jest łatwo wyrzeźbić sobie głos, gdy jest się żoną prezydenta światowego supermocarstwa.

Druga, najważniejsza, to moja matka. Zainspirowała mnie w sposób, którego nawet nie potrafi sobie wyobrazić. Zdobyła wykształcenie w tamtych latach, na dodatek głównie w dziedzinie zorientowanej na mężczyzn; budowanie kariery, cały czas będąc troskliwą matką i żoną… Zaniemówiłem za każdym razem, gdy myślę o jej podróży. Jest prawdziwym wzorem do naśladowania, ponieważ jest dowodem na to, że kiedy kobietom daje się szansę, nie musimy wybierać. Doskonale sprawdzamy się zarówno w pracy, jak i w byciu matkami. Kobieta sukcesu i dobra matka nie wykluczają się wzajemnie. Wiedza o tym tkwi w mocy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *