Dożywotnia wdzięczność, ziarnistość i świetna kawa 100% Kona

Tom Greenwell wyróżniony nagrodą za całokształt twórczości

Dyrektor generalny Greenwell Farms, Tom Greenwell i inny pionier kawy, David Gridley, zostali uhonorowani nagrodami za całokształt twórczości na 27. dorocznej konferencji The Hawaii Coffee Association przez Kaiali’i Kahele i Izbę Reprezentantów USA.

„Jesteś niezbędny dla gospodarki Hawajów. Jesteś niezbędny do zachowania i ochrony naszych wiejskich krajobrazów Hawajów. Jesteś istotną częścią mozaiki, która sprawia, że ​​Hawaje są tak wyjątkowe. Stworzyłeś pięciogwiazdkową markę kawy Hawaii, która przyciąga ludzi z całego świata na Hawaje i tutaj, do Kony”, powiedział Kaiali’i Kahele, wręczając Tomowi nagrodę.

Tom Greenwell wyróżniony nagrodą za całokształt twórczości

Podczas imprezy pochwalili się kawowi pionierzy dzisiaj i w przeszłości, w tym pradziadek Toma, Henry Nicholas Greenwell, którego zgłoszenie Kona Coffee zostało docenione na Wystawie Światowej w Wiedniu w 1873 roku. „Aby wiedzieć, dokąd chcesz się udać, ważne jest, aby wiedzieć, skąd pochodzisz i poznać historię Kona Coffee i kto był przed nami”, powiedział Kaiali’i Kahele, rozpoznając wczesne sektory na Hawajach, które położyły podwaliny dla dzisiejszego przemysłu kawowego – od pierwszych sadzonek w Oahu w 1813 roku, przez sadzonki kawy jako generatora gospodarczego i te, które stały się kręgosłupem przemysłu kawowego Kona w połowie lat 30. XX wieku.

Dziękujemy naszym oddanym klientom Greenwell Farms za zakup naszej 100% kawy Kona, zaproszenie swoich bliskich do odwiedzenia naszej farmy i pomoc w kontynuowaniu tego dziedzictwa dla naszej rodziny Greenwell i hawajskiej społeczności kawowej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *