Dr Praeger’s Foods otwiera nową siedzibę w Saddlebrook w stanie New Jersey, aby zapewnić wzrost

Mrożona marka roślinna Rozsądna żywność dr Praegera ogłasza otwarcie nowej siedziby w Saddle Brook w stanie New Jersey, aby rozwijać swój zespół i biznes.

„Nie możemy się doczekać znaczącej współpracy i radosnych chwil razem”

Według firmy nowa przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wspieraniu współpracy, kreatywności i łączności oraz jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt IT i kuchnię testową.

Nowe biura pomieszczą większe zespoły, ponieważ marka stara się sprostać obecnemu i przyszłemu rozwojowi. Nowa siedziba jest następstwem mianowania w lipcu na dyrektora generalnego Andy’ego Reichguta, weterana CPG, Andy’ego Reichguta.

Nowa siedziba doktora Pragera
© Dr. Praegera

Nowe kierownictwo

Założona ponad 25 lat temu firma Dr. Praeger’s sprzedaje szeroką gamę mrożonych i schłodzonych produktów, takich jak burgery warzywne, kiełbaski, nuggetsy i produkty śniadaniowe. Tego lata marka nawiązała współpracę z siecią szybkiej obsługi Genghis Grill z Teksasu, aby zaoferować roślinne kurczaki i kiełbaski w miskach do smażenia tej sieci.

W lipcu firma powołała Andy’ego Reichguta, weterana CPG, który wcześniej pełnił role w Upfield, Pinnacle Foods i Mars, na nowego dyrektora generalnego.

Dr Praegers-PerfectBurger
© Dr Praegera

W 2021 r. firma private equity Vestar Capital Partners wzięła udział większościowy w gabinecie doktora Praegera i zainstalował byłego dyrektora generalnego Pinnacle Foods, Jeffreya Ansella, na stanowisko prezesa zarządu. Mówiąc o nowej siedzibie, firma twierdzi, że najnowsza przestrzeń pomoże stworzyć „niesamowitą kulturę” dla ludzi i jedzenia. “Z niecierpliwością czekamy na konstruktywną współpracę i radosne chwile razem” – napisała firma w Internecie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *