Dziennik fotograficzny: Letnie srebrne podszewki

Cześć cześć! Dzisiaj podzielę się kilkoma osobistymi aktualizacjami, a także kilkoma przepisami, nad którymi pracowałem, a które są dostępne w innych miejscach w sieci. Mam nadzieję, że spodoba ci się czytanie o tym, co robiłem tego lata!

Letnie srebrne podszewki

Sam się zaskoczyłem, znajdując tutaj czas na kolejną osobistą aktualizację. Nasze dotychczasowe lato było gorące i parne (i buggy!), jak to zwykle bywa w południowych Stanach Zjednoczonych. Roje czerwcowych robaków latają bez celu po trawniku, jakby były pijane wilgocią. Na zewnątrz jest trochę nieszczęśliwie. Ale lipiec to miesiąc moich urodzin. Aby to uczcić, mógłbym odwiedzić sklep z klejnotami i skamieniałościami i dodać kolejny kamień do mojej kolekcji. A może dostanę siebie pączek kiedy jestem w tym zagajniku lasu.

Jak widać na zdjęciu głównym, znowu maluję. Zanim pieczenie stało się moim życiem, planowałam zostać pewnego rodzaju artystką. Od ponad dekady nie zrobiłem dzieła sztuki na płótnie. Ale ostatnio moja dusza potrzebowała takiej terapii, którą można przeprowadzić tylko przez przyłożenie pędzla do płótna. Tak bardzo tęskniłem za moim Churro. Postanowiłem więc namalować jego portret. Kochał banany i pluszowego misia, z którym przyjechał z akcji ratunkowej. Więc włączyłem je do kompozycji.

Chociaż dość ciężko przeżyłem odejście Churro, to sprawiło, że na nowo odkryłem moją miłość do malarstwa. Srebrna podszewka, jeśli kiedykolwiek istniała.

Letnie srebrne podszewki

Nowa twarz.

Teraz wydaje się, że to odpowiedni moment, aby opowiedzieć o moim nowym pomocniku. Chico to mała czarna żelki dla psa. Słodki jak guzik z ogonem, który nigdy nie przestaje merdać, chyba że grzmi. Mój mąż zakochał się w nim w schronisku i choć nie wydawało mi się, że jestem gotowa na nowego psa, okazuje się, że bardzo potrzebowałam Chico. A on nas potrzebował. także.

To starszy pies. Wygląda na to, że właśnie to nas przyciąga. Więc pogodziłem się z faktem, że prowadzę dom starców dla psów. Cały czas podążając za moimi ratującymi bohaterami z większym doświadczeniem niż ja, Steve Greig oraz Peabody Johanson (z Słodki przepis).

Możesz przeczytać trochę więcej o Chico w tym Post na Instagramie.

Moja praca gdzie indziej.

Kilka miesięcy temu przygotowałem kilka Spicy Mango-Tamarind Ice Pops, aby pomóc w promocji Great Food Truck Race Food Network w mediach społecznościowych. Możesz patrzeć, jak je poprawiam tutaj Facebook lub na Foodnetwork.com. Zainspirowane rzemieślniczymi meksykańskimi paletas, te smakołyki zawierają słodkie i pikantne przyprawy z odrobiną chili-limonki na każdym lodzie.

Letnie srebrne podszewki

To kolejna chłodna uczta, którą zrobiłem dla Food Network – Ciasto Truskawkowe Ciasto Lodowe Sandwich! Możesz znaleźć przepis tutaj. Jest bardzo podobny do mojego Łatwe ciasto z lodami i kanapkamiale z truskawkowym chrupaniem. Uwielbiam takie przepisy na lato. Wymagany montaż, ale bez gotowania i pieczenia!

Przechowywanie w kuchni.

Jakiś czas temu udostępniłem to w mediach społecznościowych, ale niektórzy z was mogli jeszcze tego nie widzieć. Sprawdź ten artykuł, który napisałem dla HGTV: Stwórz kuchnię godną szefa kuchni dzięki naszym sekretom przechowywania. Wszystkie te zdjęcia pochodzą z mojego warsztatu i są moimi metodami przechowywania, które są łatwe do zastosowania we własnej kuchni. Podczas przeglądania znajdziesz kilka przepisów. Nie przegap mojego Ciasteczka z kawałkami czekolady z karmelem i orzeszkami ziemnymi! Smakują jak batonik Snicker’s w formie ciasteczka.

Południowe lata zmuszają mnie do wolniejszego tempa. Taki, który sprawia, że ​​chcę się naładować, spędzając czas samotnie na myśleniu, pieczeniu, robieniu zdjęć, a teraz malowaniu. I tak zrobię.

Mam nadzieję, że do tej pory lato było dla ciebie miłe. Naprzód i w górę!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *