European Coffee Marketplace 60beans startuje z ponad 25 palarniami na pokładzie Daily Coffee News by Roast Magazine

60 fasoli

Koncentrujący się na konsumentach niemiecki start-up specjalizujący się w kawie kawowej o nazwie 60 fasoli rozpoczęła z ambicjami rozprzestrzenienia się w całej Europie i poza nią.

Internetowy rynek kawy palonej 60beans został niedawno uruchomiony z około 300 kawami w torebkach z ponad 25 europejskich palarni, w tym szanowanymi markami w niemieckim przemyśle kawowym, takimi jak 19 gramów, Palle kawy Kalle, Pięć Słoń, 55 stopni, Palarnia kawy Bonanza i więcej.

Nowa firma jest wspierana przez Cyfrowe przedsięwzięcia BGCfirma tworząca biznes globalnego doradztwa biznesowego Boston Global Consulting (BGC). Startup jest również wspierany przez Joh. Jacobs i spółkafirma venture capital z siedzibą w Hamburgu, posiadająca liczne udziały w branżach kawy speciality i nieruchomości.

Koncepcyjnie platforma 60beans przypomina poprzedników skoncentrowanych na rynku amerykańskim, takich jak Trade Coffee wspierany kapitałem wysokiego ryzyka i należąca do Breville Beanz.

Obecne doświadczenie użytkownika 60beans obejmuje quiz, który ma określić smak, aby odkryć preferencje dotyczące kawy, szczegółowe profile uczestniczących palarni oraz opisy rolników i grup producentów stojących za każdą kawą.

W ostatni średni kawałekprzedstawiciele 60beans i BGC Digital Ventures podzielili się niektórymi planami rozwoju startupu.

„Naszym celem jest ekspansja na inne kraje europejskie i stworzenie miejsca docelowego dla miłośników kawy i palarni” – powiedział dyrektor generalny BGC Digital Ventures Dirk Cohausz. “Naszą wizją jest zbliżenie rolników do konsumentów, aby zapewnić identyfikowalność, lepszą rekompensatę i lepsze warunki pracy. Planujemy również mieć na pokładzie dodatkowych dostawców sprzętu, co pozwoli naszym klientom na zakup wysokiej jakości narzędzi i sprzętu do kawy”.


Czy Twój biznes kawowy ma coś do przekazania? Powiadom redakcję DCN tutaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *