Fellow przedstawia nową generację czajników Stagg EKG Gooseneck

Czajnik Stagg EKG Pro 2

Nowy czajnik Stagg EKG Pro firmy Fellow. Zdjęcie Daily Coffee News autorstwa Howarda Brymana.

Marka sprzętu do kawy z siedzibą w San Francisco Kolega rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na dwa nowe modele czajnika elektrycznego Stagg EKG z gęsią szyją, wprowadzając nową generację popularnego narzędzia do przelewania.

Fellow Stagg EKG Pro i EKG Pro Studio Edition wprowadzają do linii EKG nowe funkcje połączone z siecią Wi-Fi, oferując jednocześnie ulepszony interfejs i inne zaawansowane elementy sterujące.

Współzałożyciel, Jake Miller, powiedział Daily Coffee News, że oba modele są również wykonane z większą wytrzymałością pod maską, podczas gdy Studio Edition wzmacnia sam maskę, oferując metalowe pokrętło na metalowej podstawie pod czarną szklaną powierzchnią.

Pokrętło czajnika Stagg EKG Pro z gęsią szyją

„Wyobrażam sobie, że kawiarnię przyciągną trzy rzeczy: trwałość, długowieczność i dokładność” — powiedział Miller DCN. „Zaprojektowaliśmy ten produkt tak, aby był trwały, a my wspieramy go trzyletnią gwarancją z rejestracją produktu”.

Nowe warianty będą łączyć się przez Wi-Fi z nadchodzącą aplikacją Fellow, która będzie dostępna, gdy maszyny rozpoczną wysyłkę. Użytkownicy mogą natychmiast uzyskać dostęp do ustawień temperatury, zakwaterowania na wysokości i nie tylko, bezpośrednio przez interfejs podstawy czajnika.

Wysokość czajnika Stagg EKG Pro na gęsiej szyi

„Wspaniałą rzeczą w Stagg EKG Pro i Pro Studio jest to, że oprogramowanie układowe można aktualizować” — powiedział Miller. „Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że z czasem ten produkt będzie lepszy dla ludzi. Po uruchomieniu użytkownicy będą mogli podłączyć swój czajnik do Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji, co umożliwi bezproblemową aktualizację czajnika”.

W nowych modelach pełnokolorowe ekrany o wysokiej rozdzielczości wyświetlają informacje w języku angielskim, hiszpańskim lub francuskim. Użytkownicy mogą dostosować czas utrzymywania ciepła od 15 minut do jednej godziny. Informacje o wysokości dostosowane przez użytkownika będą miały zastosowanie do dodatkowych funkcji, takich jak ustawienie „najpierw zagotuj”, które doprowadza wodę do wrzenia, a następnie pozwala jej obniżyć się do wyznaczonej temperatury i stamtąd ją utrzymywać.

Temperatura czajnika Stagg EKG Pro na gęsiej szyi

„Ta funkcja będzie prawdopodobnie najbardziej pomocna dla użytkowników, którzy zazwyczaj wstępnie gotują wodę ze względów sanitarnych” – powiedział Miller. „Na przykład robią to nasi partnerzy w niektórych częściach Azji. Teraz zautomatyzowaliśmy tę możliwość dla tych użytkowników. Zalecamy korzystanie z funkcji planowania obok tej funkcji, aby proces odbywał się, zanim się obudzisz.”

Fellow wypuścił oryginalny czajnik przelewowy Stagg w 2015 roku jako kontynuację swojego debiutanckiego urządzenia, zaparzacza zanurzeniowego Duo Coffee Steeper. Cyfrowy elektryczny EKG Stagg pojawił się mniej więcej rok później, wraz z EKG+, którego bezprzewodowe funkcje Bluetooth dostarczały dane o temperaturze i umożliwiały zdalne sterowanie za pomocą aplikacji Brewbar opracowanej przez producenta wag Acaia. Wraz z wprowadzeniem nowych czajników model EKG+ nie jest już produkowany.

Czajnik Stagg EKG Pro z gęsią szyją Fellow

Inne ulepszenia nowych czajników obejmują przeprojektowaną uszczelkę pokrywek, w której zaktualizowano również otwory wentylacyjne, aby zapobiec kapaniu podczas nalewania pod stromymi kątami. Dodatkowo nowy interfejs użytkownika oferuje menu wstępnie ustawionych temperatur, które można przewijać w zależności od potrzeb w zakresie parzenia. Opcjonalny dzwonek z regulacją głośności ostrzega teraz użytkowników nowych czajników, gdy woda jest gotowa.

Na maszyny, które są obecnie w produkcji, rozpoczęły się przedsprzedaży, których dostawy zaplanowano na koniec października. Stagg EKG Pro został wprowadzony na rynek za 195 USD lub 225 USD z uchwytem i pokrętłem z drewna orzechowego. Stagg EKG Pro Studio Edition kosztuje 225 USD lub 255 USD w orzechu.

Czajnik Stagg EKG Pro z gęsią szyją 1


Czy Twój biznes kawowy ma coś do przekazania? Powiadom redakcję DCN tutaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *