GOOD PLANET Foods rozszerza portfolio serów o roślinne opakowania przekąsek

Marka serów bezmlecznych DOBRA PLANETA Żywność ogłasza, że ​​wprowadza na rynek nowe, innowacyjne opakowania przekąsek z serem roślinnym, owocami i orzechami. Snack Packs w dwóch wersjach smakowych zadebiutują w Internecie i sklepach spożywczych w październiku.

„Ponieważ przekąski nadal szybko rosną w USA, nasze nowe Paczki Przekąsek są pyszną, zdrową i sycącą alternatywą”

Wykonany z czystych składników, takich jak olej kokosowy i skrobie roślinne, smaki produktu to wędzona gouda z suszoną żurawiną i migdałami oraz ser cheddar z suszoną żurawiną i orzechami nerkowca. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów GOOD PLANET, Snack Packs nie zawierają GMO i są przyjazne dla alergenów, nie zawierają glutenu, soi ani laktozy. Każda paczka jest sprzedawana w sugerowanej cenie 1,99 USD za sztukę.

Według GOOD PLANET opakowania są częścią dążeń marki do zwiększenia wzrostu w segmencie serów roślinnych.

    GOOD PLANET Foods Paczki przekąsek
©GOOD PLANET Foods

Innowacje w zakresie przekąsek

Oprócz opakowań z przekąskami, GOOD PLANET sprzedaje szeroką gamę serów bezmlecznych, w tym różne plastry i szatkownice. W 2021 roku firma zaprezentowała „pierwszy na rynku” wegański ser z przekąskami trójkąty w smakach Original, Pepper Jack i Smoked Gouda, a następnie powieść ser wędzony koło w marcu.

Firma, której produkty można znaleźć w ponad 1200 punktach sprzedaży detalicznej w USA, rprzeznaczono 12 mln USD w Seria A finansowanie w 2020 roku.

Wędzone-Gouda-Kliny Good PLANET
©Dobre jedzenie PLANET

„Radość sera”

„Ponieważ popyt na sery roślinne stale rośnie, konsumenci głośno mówią o braku wystarczających opcji jakościowych” – powiedział Bart Adlam, współdyrektor generalny GOOD PLANET Foods. „W GOOD PLANET Foods nieustannie poszukujemy sposobów, aby zapewnić radość z sera większej liczbie konsumentów, którzy szukają sposobów na spożywanie większej ilości żywności pochodzenia roślinnego”.

Dodał: „Ponieważ przekąski nadal szybko rosną w USA, nasze nowe Paczki Przekąsek są pyszną, zdrową i sycącą alternatywą. Jesteśmy zaangażowani w rozwój segmentu serów roślinnych i jesteśmy przekonani, że ta innowacja przyniesie do tego segmentu nowych konsumentów i okazje do jedzenia”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *