GOOD PLANET wprowadza białe sery cheddar i żurawinowe wegańskie na okres świąteczny

Specjalista od serów bez alergenów DOBRA PLANETA Żywność ogłasza dziś wydanie nowej limitowanej edycji świątecznej – White Cheddar i Cranberry – która debiutuje w obu formatach Snackable Wedges i Smoked Wheel.

Wprowadzenie na rynek nowego produktu jest ściśle zgodne z najnowszym SKU marki, Snack Pack, produktem w stylu Snackables odpowiednim dla wegańskich rodzin, składającym się z indywidualnie pakowanych orzechów, suszonej żurawiny i serów dostępnych w dwóch smakach.

GOOD PLANET Foods Wędzony biały ser z serem i żurawiną
© GOOD PLANET Foods

GOOD PLANET Foods informuje, że jej produkty, które są bezmleczne, bezglutenowe, bez soi, bez laktozy, bez alergenów, zweryfikowane w ramach projektu Non-GMO i z certyfikatem keto, są teraz dostępne w ponad 1200 sklepach detalicznych w USA. Portfolio marki obejmuje Slices, Shreds, Smoked Wheels, Snacking Wedges i Snack Packs.

Współdyrektor generalny Komentarze Barta Adama: „Konsumenci szukają nowych sposobów na cieszenie się żywnością roślinną, a te świąteczne, sezonowe smaki to zapewniają. GOOD PLANET Foods będzie nadal tworzyć wyjątkowe produkty, które przyniosą wszystkim radość z sera”.

White Cheddar i Cranberry Wedges będą sprzedawane w SRP 5,99 USD a Smoked White Cheddar i Cranberry Wheels będą sprzedawane w SRP 6,99 USD.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *