GTFO It’s Vegan wprowadza badania i doradztwo GreatFoods, aby pomóc markom roślinnym konkurować na rynku

Internetowa platforma sprzedaży detalicznej GTFO to wegańskie ogłasza uruchomienie Usługi badawcze i doradcze GreatFoods aby pomóc firmom na rynku roślinnym osiągnąć wyższy poziom sukcesu. Rozwiązania GreatFoods, w połączeniu z zespołem ekspertów branżowych, mają na celu pomóc firmom z branży spożywczej i napojów poruszać się w złożoności opracowywania, wprowadzania i rozwijania produktów i marek roślinnych.

„Jestem najbardziej podekscytowany tą technologią, ponieważ nic takiego nie istnieje obecnie na rynku”

Uruchomiony w 2020 roku GTFO sprzedał ponad 500 tys. produktów w ramach 50 tys. zamówień od dziesiątek tysięcy klientów. Firma twierdzi, że obecnie prowadzi jedną z największych zastrzeżonych baz danych dotyczących sprzedaży roślinnej i preferencji konsumentów; zawiera również tysiące recenzji produktów i komentarzy w mediach społecznościowych od 150 000 obserwujących na Instagramie.

Według GTFO, przez wiele miesięcy planował uruchomienie GreatFoods Research, który ma świadczyć usługi doradcze dla firm działających w coraz bardziej konkurencyjnym sektorze żywności pochodzenia roślinnego.

Produkty wegańskie / Pudełko na zakupy
©GTFO To wegańskie

Wyniki w 10 dni

GreatFoods oferuje markom pełny zestaw usług, w tym ilościowe i jakościowe badania rynku, pomoc w innowacjach produktów, testowanie, wprowadzanie na rynek i ekspansję oraz dostęp do zastrzeżonego Veganalytics™️ – który zapewnia szczegółowe, pozbawione identyfikacji trendy zakupowe, dane i testy porównawcze według kategorii i segment konsumencki.

Usługi GTFO są również obsługiwane przez opracowaną wewnętrznie platformę SaaS znaną jako STAMP™️, która pomaga firmom szybko uzyskiwać opinie i zamiary zakupowe dotyczące ich produktów. Stosując wynik STAMP, GTFO twierdzi, że może doradzić firmie w kwestii prawdopodobieństwa sukcesu lub niepowodzenia produktu w czasie krótszym niż 10 dni.

Doradztwo GreatFoods
©GTFO To wegańskie

Współzałożyciel i dyrektor generalny GTFO, Marc Pierce, stwierdza: „[I]n wcześniejsze przedsięwzięcia badawcze i konsultingowe, które musiałbym zlecić na zewnątrz jednego lub wszystkich tych komponentów; teraz mamy pełne, kompleksowe rozwiązanie, które pomaga firmom dowiedzieć się, czego potrzeba, aby odnieść sukces… lub alternatywnie podejmować trudne decyzje o przegrupowaniu lub wyjściu, ratując firmy i inwestorów przed niewłaściwie ulokowanymi inwestycjami i kosztownymi błędami”.

Informacje zwrotne w czasie rzeczywistym

Przed GTFO, Pierce przez prawie 20 lat prowadził z powodzeniem badania rynkowe i działalność konsultingową. Zajmował również stanowiska kierownicze w PriceWaterhouse Coopers i Ernst & Young oraz pracował w zarządzaniu marką w Proctor and Gamble.

Aby umocnić gotowość rynkową GreatFood, GTFO twierdzi, że przetestowało już swoje usługi na ponad 50 nowych i istniejących firmach.

GTFO to wegańskie
©GTFO To wegańskie

„Jestem najbardziej podekscytowany tą technologią, ponieważ nic takiego nie istnieje obecnie na rynku”, mówi Pierce. „Mamy możliwość wypychania produktów na etapie koncepcji i istniejących produktów w każdym pudełku, które wysyłamy do naszej dużej bazy klientów, oraz uzyskiwania informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym na temat tego, co jest dla tych klientów najważniejsze przy wyborze produktu roślinnego wraz z tym, w jaki sposób dobrze, że produkt spełnia ich oczekiwania.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *