Guziki z masłem orzechowym Superfoodio teraz w 196 sklepach kooperacyjnych w ramach programu pasiecznego

9 miesięcy od pierwszego na świecie wprowadzenia na rynek pierwszego na świecie Peanut Butter Buttons, firma produkująca przekąski roślinne Superfoodio uruchomiła w 196 sklepach Co-op w całej Wielkiej Brytanii w ramach Schemat pasieki.

Superfoodio będzie jedną z pierwszych trzech marek, które zostaną uruchomione w inkubatorze stworzonym przez Co-op, aby współpracować z mniejszymi dostawcami z wyjątkową ofertą produktów opartą na wartości. Łącznie trzy smaki makro-pakowane (Original, PB&J i Coco Crunch) trafią na półki wszystkich sklepów detalicznych za 1,50 funta.

Specjalizująca się w przekąskach z masłem orzechowym, wytwarzanych z naturalnych i prostych składników, Superfoodio zdobyła duże uznanie od czasu wprowadzenia na rynek swojego nowego produktu, w tym Brązową Nagrodę w The Nourish Awards w kategorii Przekąski i żywność na wynos, wicemistrzów świata na World Food Innovation Awards oraz zakwalifikowanie się jako finaliści nagród The Grocer New Product.

„Chcieliśmy prostszego sposobu na cieszenie się dobrocią masła orzechowego w podróży” – powiedzieli założyciele męża i żony, Nirali i Jagir Mankodi. „Problem ze słoikiem (lub ściskanym opakowaniem) polega na tym, że zawsze kończysz z lepkimi palcami i tłustym bałaganem!”

Ze sprzedażą przekraczającą 100 milionów funtów w zeszłym roku, czyste masło orzechowe nie było zbyt innowacyjne od 1800 roku. Celem Superfoodio jest rozszerzenie kategorii poprzez danie konsumentom czegoś nowego, czym mogą się cieszyć: „są idealną przekąską, która zaspokoi pragnienie masła orzechowego w dowolnym miejscu i czasie. Bez słoików, bez bałaganu, bez paluszków z masłem!” powiedziała para.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *