Herbie Burger otwiera się w LA, aby zaoferować wegańskie fast foody na bazie warzyw

Podczas gdy większość wegańskich lokali z burgerami korzysta z zawsze popularnych Beyond i Impossible Burgers, istnieje coraz większy ruch przeciwny, który ma na celu uczynienie z całych warzyw i grzybów nowych składników gwiazd. Herbie Burgerktóra została otwarta w sierpniu w Culver City w Kalifornii, przeciwstawia się trendowi kupowanych w sklepach marek, aby stworzyć własną linię przepysznych burgerów z czarnej fasoli, smażonego kurczaka z grzybami i zdrowszych dodatków, które mają wstrząsnąć sceną fast foodów opartych na roślinach.

Chcę pokazać, że wegańskie jedzenie jest pyszne, satysfakcjonujące i pożywne

Herbie została założona przez Petera Williamsa, weganina od sześciu lat, który lubił tworzyć w domu wersje klasycznych, wygodnych potraw na bazie roślin. Kiedy starał się znaleźć te same dania w restauracjach przygotowywanych bez długiej listy składników, Williams postanowił zaoferować konsumentom te same dekadenckie potrawy, które kochał, ze zdrowszym, pełnowartościowym akcentem.

Teraz otwarty w porze lunchu i kolacji, Herbie Burger specjalizuje się w „prostych, ale pysznych” burgerach i kanapkach, które, jak mówi, oferują domowy urok. Charakterystyczny Herbie Burger zawiera mięsisty, pikantny kotlet zrobiony z grzybów i czarnej fasoli, zwieńczony specjalnym sosem Herbie, sałatą, pomidorem i piklami na wegańskiej bułce brioche.

Herbie Burger warzywny z czarną fasolą
Patty z podpisem © Herbie Burger

Grzyby i nie tylko

Do Classic Fried Chick’n Sandwich Herbie wybrał marynowane tofu, które, jak mówi, oferuje idealną konsystencję i smak, zwieńczone wegańskim majonezem na brioche. Fried Oyster Mushroom Sandwich, ze świeżo przyprawionym, panierowanym i smażonym kotletem z boczniaków, jest dostępna wraz z roślinnymi „skrzydełkami” Buffalo ze smażonych boczniaków i kalafiora.

Herbie oferuje zdrowsze podejście do ulubionych dodatków, z szerokim wyborem, od klasycznych frytek, tots i sera mac’n po zwęglone brokuły, kapuścianą surówkę i elotę lub meksykańską kukurydzę uliczną, serwowaną z majonezem, ziołami i wegańskim serem Cotija.

Restauracja, która rozpoczęła działalność jako kuchnia duchów, jest obecnie otwarta do odbioru i dostawy, z planami rozpoczęcia oferowania śniadania i późnego wieczornego menu.

Herbie Buffalo Kurczak Przetargi
Przetargi bawole © Herbie Burger

Nic nie poświęcone

„Herbie Burger ma spodobać się wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy szukają domowej alternatywy dla zwykłych podejrzanych o mięso na bazie roślin” – powiedział założyciel firmy Peter Williams. „Chcę pokazać, że wegańskie jedzenie jest pyszne, satysfakcjonujące i odżywcze. Jedzenie jest jedną z największych radości życia i nic nie trzeba poświęcać, kiedy decydujesz się jeść na bazie roślin – nie smak, odżywianie, zwierzęta czy środowisko.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *