Holsem Coffee w San Diego oferuje zupełnie nowe spojrzenie na kawę rozpuszczalną Daily Coffee News by Roast Magazine

Mieszanki Holsem do kawy latte.

Torebki Holsem Coffee Instant Latte. Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Holsem Coffee.

Homegrown North Park, palarnia i sprzedawca kawy w San Diego Kawa Holsem zaprezentowała gruntowny rebranding wraz z nową linią miksów „instant latte”.

W nowych, jasnych torebkach mieszanki latte firmy Holsem, które wystarczy dodać do wody, łączą wygodę instant z całkowicie naturalnymi składnikami, takimi jak liofilizowane owoce, naturalne przyprawy i syrop klonowy jako jedyny środek słodzący. Suche mieszanki są produkowane w San Diego w nieujawnionym zastrzeżonym procesie.

Linia instant latte firmy Holsem stanowi uzupełnienie szybko rozwijającego się rynku „specjalności instant”. Dziesięć lat temu te dwa słowa mogły być nie do pogodzenia, ale kategoria instant instant została opracowana przez firmy typu business-to-business, takie jak szybka kawaSudden Coffee i Voila (chociaż te dwa ostatnie są już nieczynne).

Kawowa latte Holsem z jagodami

Niedawno specjalność kawa rozpuszczalna lub „ekspresso rozpuszczalne” pojawiła się dzięki nowym markom, takim jak Waka Coffee, House of Word lub Coracle Coffee, a także uznanym markom trzeciej fali, takim jak Blue Bottle i Intelligentsia.

Tymczasem Holsem wnosi do tej kategorii nowe podejście, koncentrując się na dodatkowych, uzupełniających się smakach i dbając o zdrowe składniki.

„To zawsze było naszym fundamentem dla Holsem, celebrowanie kawy i celebrowanie smaku oraz łączenie z całymi składnikami i doskonalenie tych profili smakowych” — powiedziała niedawno DCN współzałożycielka Holsem, Muna Farhat, jedna z dwóch kobiet stojących za biznesem kawowym.

Farhat i Holsem, współzałożyciel i palacz Salpi Sleiman, nie są nowicjuszami na scenie kawowej z najwyższej półki, ponieważ ponad dziesięć lat temu nawiązali współpracę przy kawie.

„Przyjeżdżałem tutaj i odwiedzałem [Sleiman] i spędzałem czas przy jej wózku z kawą” – powiedział Farhat. „Po prostu uwielbiałem to, co robiła ze świeżymi składnikami, świeżą miętą, świeżymi przyprawami. To było może 10 lat temu. To nie była norma”.

Salpi i Miłość

Holsem Coffee Współwłaściciele Salpi Sleiman i Muna Farhat. Zdjęcie dzięki uprzejmości.

Do tego czasu Farhat był generalnie rozczarowany smakowymi opcjami kawy dostępnymi na rynku, takimi jak dyniowa latte z przyprawami, która zwykle jest naładowana cukrem. W ten sposób znalazła coś bardziej zdrowego, pracując ze Sleimanem.

„Mogłem cieszyć się zabawnym smakiem bez kosztów dla mojego organizmu” – powiedział Farhat. „Było smaczniejsze, ponieważ składniki były czyste, tak silne… Od tego momentu połączyliśmy siły i stworzyliśmy Holsem”.

Od tego czasu obaj prowadzili tradycyjną kawiarnię i palarnię, podczas gdy nowa linia instant latte stanowi pierwsze duże przedsięwzięcie online skierowane bezpośrednio do konsumenta. Opakowania dla nowej linii stworzyła firma Projekt Bezpiecznikakalifornijska firma stworzona przez znanego szwajcarsko-amerykańskiego projektanta Yvesa Behara.

„Kiedy wprowadziliśmy na rynek, znacznie większy nacisk położono na element kawy i powagę rzemiosła” — powiedział Farhat DCN. „Możesz zobaczyć w naszym brandingu, w miarę upływu lat zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo chcemy być bardziej przystępni i zabawni. Czuliśmy, że kawa jest zabawna; Jest naprawdę fajnie. I naprawdę chcieliśmy, żeby to wyszło i żeby klienci mogli świętować i dobrze się przy tym bawić”.

Farhat powiedział, że kawy z linii Holsem latte odzwierciedlają strategię firmy polegającą na pozyskiwaniu wysokiej jakości, identyfikowalnych kaw arabica o wyraźnych profilach smakowych, które są chronione przez Salpi w palarni.

Jednak pozyskiwanie składników przez firmę wykracza obecnie daleko poza kawę, zwiększając wyzwania związane z utrzymaniem idealnych i spójnych smaków w filiżance.

Powiedział Farhat: „Zaopatrując się w klon jagodowy, istniała ogromna różnica w smaku jagód w zależności od tego, gdzie była uprawiana”.

Holsem latte

Smaki do natychmiastowego wprowadzenia mieszanki latte obejmują chleb bananowy, klon jagodowy, czekoladowe masło orzechowe, pomarańczową laskę wanilii, miętę matcha i ofertę sezonową, obecnie przyprawę dyniową. Na przykład mieszanka chleba bananowego jest wytwarzana z organicznego mleka owsianego, czystego syropu klonowego, liofilizowanych bananów, kawy rozpuszczalnej, orzechów nerkowca, cynamonu i 100% oleju kokosowego MCT, bez żadnych innych składników ani dodatków.

Klienci mogą kupić pięć porcji za 14 USD lub wybrać ceny oparte na subskrypcji.

„Chcemy, aby konsumenci uważali to za ucztę… aby była ucztą, ale była lepsza dla ciebie” – powiedziała. „A jeśli chodzi o branżę kawową, chcieliśmy zmienić postrzeganie kawy smakowej poprzez poprawę jakości składników, z którymi kawa jest połączona. Trudno jest włączyć całe składniki do kawy. Zwykle stosuje się esencje, oleje i sztuczne aromaty. To naprawdę degraduje kawę… Wszystko może być wysokiej jakości; profile mogą się ze sobą łączyć. Jest na to sposób, który nie degraduje kawy”.


Kawiarnia Holsem znajduje się przy ul 2911 University Ave. w San Diego. Poinformuj tutaj redaktorów DCN o swojej nowej kawiarni lub palarni.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *