Hummus Fresh Cravings już dostępny w Publix

Jaka jest jedna z potraw, które ludzie od razu kojarzą z weganizmem… hummus! A teraz jest nowy asortyment do wypróbowania, z Fresh Cravings, rodzinną marką z Arizony, która wprowadza swoją nową kolekcję hummusów do sklepów delikatesowych w południowo-wschodnich stanach USA. W tej najnowszej ofercie dostępne są trzy smaki: Klasyczny, Pieczona czerwona paprykaoraz Miód Jalapenowszystkie z nich są teraz w sprzedaży w sklepach Publix na Florydzie, w stanie Georgia, Alabama, Tennessee, Karolina Południowa, Karolina Północna i Wirginia.

Fresh Cravings to najszybciej rozwijająca się marka hummusów w Ameryce, wyprzedzając 40 innych marek, stając się czwartą co do wielkości w kraju. Może nawet pochwalić się dwoma ślepymi zwycięstwami w testach smaku nad innymi krajowymi liderami marek hummusowych, co udowadnia, że ​​jego smak jest wart szumu.

Uważamy, że Fresh Craving jest wyjątkowy, ponieważ jest jedynym hummusem zrobionym z chilijskiej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, który nadaje mu super kremową i gładką konsystencję. Doskonały jako dip, na kanapki, z ciepłą pitą, w połączeniu z chilli i pieczonymi warzywami w wrapie lub jako dodatek do sałatek. Dosłownie to uwielbiamy!

Jay Whitney, dyrektor ds. marketingu FoodStory Brands, skomentował: „To świetna wiadomość dla miłośników hummusu i zdrowych przekąsek na południowym wschodzie, ponieważ świętujemy ekspansję oferty Fresh Cravings na dodatkowe rynki.

„Naszym celem jako firmy jest oferowanie klientom w całym kraju podwyższonych wrażeń z przekąskami, a każda ekspansja umożliwia nam oferowanie bardziej smacznych, zdrowych przekąsek wykonanych z najlepszych składników na spotkaniach w całej Ameryce”.

Sprawdź Strona Fresh Cravings aby zobaczyć, gdzie znajduje się najbliższy sklep.

Nie możesz dostać się do sklepów lub po prostu masz ochotę zrobić własny hummus? Mamy dla Ciebie idealny przepis.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *