Ile kofeiny jest w kawie Dripdash w stylu Kioto? Co wiedzieć!

Dripdash Kioto Kawa

Kawa w stylu Kioto jest wszędzie. Od najfajniejszej kawiarni w Twojej dzielnicy po fantastyczny sklep, o którym zawsze marzyłeś – wieża w Kioto jest zawsze częścią tego miksu.

Ale co z kawą w stylu Kioto w domu? Wejdź do Dripdash, super fajnego i innowacyjnego sposobu na delektowanie się kawą w stylu Kioto w domu… ​​w puszce! Dripdash’s Kyoto-Style Drip Coffee zawiera od 160 do 200 mg kofeiny w każdej 9,5-uncjowej puszce, w zależności od smaku.

przegroda 3

Co to jest kawa w stylu Kioto Dripdash?

Dripdash to zastrzeżona metoda parzenia przypominająca unikalny cold brew w stylu Kioto, który wywodzi się z, jak się domyślacie, Kioto w Japonii.

Kawa w stylu Kioto to metoda parzenia, w której woda o temperaturze pokojowej powoli kapie na stolik kawowy. Daje to luksusowe i aksamitne smaki, które są bogate i pełne głębi. Cały proces parzenia trwa około 8-12 godzin.

To, co sprawia, że ​​ten proces parzenia jest wyjątkowy, to cierpliwość, z jaką jest warzony. Proces parzenia wymaga zaparzenia kawy, kropla po kropli. Grawitacja odgrywa w tym procesie ogromną rolę, ponieważ woda jest utrzymywana nad stolikiem kawowym i tylko krople są uwalniane pojedynczo, aby nasycić stolik kawowy.

Powolne nasycanie złoża kawy jest tym, co pozwala ostatecznemu naparowi uzyskać tak bogatą konsystencję i aromatyczną filiżankę.

różnorodność napojów Dripdash Kyoto Coffee

Ile kofeiny jest w kawie Dripdash w stylu Kioto?

Kawa w stylu Kioto firmy Dripdash zawiera od 17 do 21 mg kofeiny na uncję płynu. Dokładna ilość zależy od wybranego smaku: zwykła mrożona kawa Kioto (Ojo) zawiera 200 mg kofeiny, Latte z czarnego sezamu (Goma) ma 160 mg, a Latte z lawendy i klonu (Kozie) ma 160 mg na 9,5 uncji Móc.

Tymczasem filiżanka zwykłej gorącej czarnej kawy – powiedzmy 8 uncji – zawiera około 98 mg kofeiny. Dla porównania, szacunkowo 62 mg kofeiny na 5 płynnych uncji czarnej kawy, podczas gdy Dripdrash ma około 100 mg na 5 płynnych uncji.

Często Zadawane Pytania

Mamy wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chodzi o najczęściej zadawane pytania dotyczące Dripdash i ich kawy w stylu Kioto.

Czy kawa w stylu Dripdash Kyoto ma więcej kofeiny niż cold brew?

Kawa w stylu Kioto firmy DripDash zawiera porównywalną ilość kofeiny do zwykłego zimnego naparu. Kawa parzona na zimno zwykle zawiera 62,5 mg kofeiny na uncję płynu, w zależności od jej rozcieńczenia. Tymczasem Dripdash zawiera około 20 mg kofeiny na uncję płynu.

Czym różni się kawa w stylu Dripdash Kyoto od cold brew?

Tradycyjny cold brew wymaga procesu moczenia trwającego co najmniej sześć lub osiem godzin, czasem nawet do dwudziestu czterech godzin. Dripdash wykorzystuje metodę parzenia w stylu Kioto, która znacznie różni się od tradycyjnej metody parzenia na zimno. Parzenie w stylu Kioto polega na powolnym kapaniu wody na zmieloną kawę. Ta metoda ekstrakcji trwa co najmniej sześć godzin i powoli nasyca fusy przed wydobyciem smaków, które znamy i kochamy.

przegroda 5

Wniosek

Jeśli szukasz bogatej, ale czystej filiżanki kawy parzonej na zimno, styl Kioto Dripdash może być dla Ciebie odpowiedni! Chociaż znalezienie kawy w stylu Kioto w pobliżu może być trudne, dzięki Dripdash możesz uzyskać dostęp do bogatych, głębokich smaków kawy w stylu Kioto w dowolnym miejscu na świecie! Wystarczy jedno kliknięcie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *