Ile kofeiny jest w wodzie gazowanej Arti z kofeiną? Co wiedzieć!

szklanka napoju energetycznego

Kiedyś, jeśli chciałeś mieć kofeinę w swoim napoju, piłeś kawę. Jeśli chciałeś wody, to było jasne. Nie można było dostać obu w tym samym napoju. Jednak teraz, we współczesnym świecie, przy każdej smakowej wodzie gazowanej, jaką można sobie wyobrazić, możesz również mieć swoją kofeinę i wodę.

Jedną z takich wód jest Arti Kofeinowa Woda Gazowana. Mówi się, że woda gazowana ma wyjątkowe azjatyckie smaki, takie jak koreańska gruszka, persymona, imbir i mandarynka. Napój ma również zero kalorii i zero cukru. A co z zawartością kofeiny? Czy to za dużo? Jak to się ma do innych wód gazowanych zawierających kofeinę dostępnych obecnie na rynku? Każda 12-uncjowa puszka Arti Kofeinowej Wody Gazowanej zawiera 120 mg kofeiny.

Odpowiemy na te i inne pytania w poniższym artykule, więc bądź na bieżąco.

przegroda 6

Ile kofeiny jest w wodzie gazowanej Arti z kofeiną?

Wymieniona ilość kofeiny w gazowanej wodzie Arti z kofeiną wynosi 120 miligramów (mg) na 12-uncjową puszkę, co jest uważane za bogate w kofeinę. Wszystkie oferowane przez markę smaki mają taką samą zawartość kofeiny.

Jak ta woda gazowana zawierająca kofeinę ma się do innych wód dostępnych obecnie na rynku? Porównamy go z innymi markami poniżej.

Porównanie kofeiny w wodzie gazowanej

Pamiętaj, że marka Arti Caffeinated Sparkling Water zawiera 120 mg kofeiny na 12-uncjową puszkę.

Energia Perriera: 99 mg na 11,7 uncji uncji puszki
Guru Gazowana Woda Energetyczna: 100 mg na 8,3 uncji uncji może
Woda gazowana Yerbae gazowana: 100 mg na 8,3 uncji uncji może
Wzmacniacz wody MiO Energy: 60 mg na 7,5 uncji uncji
Caribou Bousted Woda gazowana: 75 mg na 6,5 ​​uncji uncji
Woda gazowana Phocus: 75 mg na 6,5 ​​uncji uncji
Musujący lód plus kofeina: 70 mg na 4,4 uncji uncji
Woda gazowana AHA: 30 mg na 2,5 uncji uncji
Witamina Energia wodna: 50 mg na 2,5 uncji uncji
Nieograniczona woda gazowana: 35 mg na 2,9 uncji uncji

Jak widać, woda gazowana Arti z kofeiną nie zawiera dużo więcej kofeiny niż inne wody gazowane z kofeiną dostępne obecnie na rynku. Zawiera jednak dużą ilość kofeiny, a ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to pić ich zbyt dużo. Najlepiej również unikać napojów zawierających kofeinę, jeśli jesteś w ciąży, jesteś nastolatką, dzieckiem lub masz już problemy z wrażliwością na kofeinę.

Mówi się, że kofeina w napoju energetycznym jest całkowicie naturalna, ale nadal będzie powodować problemy, jeśli wypijesz za dużo lub połączysz ją ze zbyt dużą ilością produktów zawierających kofeinę.

przegroda 4

Końcowe przemyślenia

Arti Kofeinowa woda gazowana jest jedną z najlepiej smakujących wód kofeinowych dostępnych obecnie na rynku. Jeśli szukasz napoju, który doda Ci energii, a jednocześnie będzie orzeźwiającym dodatkiem do rutyny nawadniania, Arti jest tym.

Podobnie jak w przypadku każdego napoju z kofeiną, najlepiej porozmawiać z lekarzem, jeśli masz pewne schorzenia lub masz nadwrażliwość na kofeinę.


Wyróżnione zdjęcie: Viktor_LA, Shutterstock

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *