Ile kofeiny jest w wodzie gazowanej Bubly Bounce z kofeiną?

Bubly Bounce Woda gazowana z kofeiną 12 uncji w puszkach, Triple Berry

Bubly już ożywił nasz dzień pracy dzięki rześkim owocowym smakom i odświeżającemu mrowieniu. Teraz dostępna jest wersja z łagodną zawartością kofeiny, która doda energii popołudniom. Z zaledwie 35 mg kofeiny na 12-uncjową porcję, Bubly Bounce jest idealnym lekarstwem na popołudniowy kryzys bez cięższej zawartości kofeiny z filiżanki kawy lub intensywnego pośpiechu cukru z puszki napoju gazowanego. Oto jak Bubly Bounce wypada w porównaniu z innymi napojami, które możesz wykorzystać na kilka pozostałych godzin swojej zmiany.

rozdzielacz 6

Ile kofeiny jest w Bubly Bounce?

Woda gazowana jest zwykle bezkofeinowa, ale istnieje kilka odmian zawierających kofeinę. Phocus, AHA, Perrier i Caribou to tylko kilka marek, które oferują teraz wodę gazowaną z kofeiną.

Bubly Bounce zawiera 35 mg kofeiny. To dość niska ilość, biorąc pod uwagę, że większość napojów kawowych przekracza 100 mg, a nawet inne wody gazowane mogą oscylować w pobliżu potrójnych cyfr. Woda gazowana z kofeiną ma tendencję do pozostawania poniżej 150 mg, a Bubly mieści się po dolnej lub umiarkowanej stronie skali.

Napój* Kofeina w mg. za 12 uncji porcja
Woda gazowana AHA 30 mg
Bubly Bounce 35 mg
Woda gazowana Caribou BOUsted 75 mg
Gazowana woda energetyczna GURU 100 mg
Woda gazowana Pep Talk 50 mg
Energia Perriera 140 mg
Woda gazowana Phocus 75 mg
Polska Wiosna Woda Gazowana Energia 75 mg

*Niektóre z tych linii napojów mają wiele smaków, ale zawartość kofeiny jest stała.

Jak Bubly Bounce wypada w porównaniu z innymi napojami z kofeiną?

Woda gazowana z kofeiną zazwyczaj nie zawiera tak dużo kofeiny, jak bardziej popularne napoje, takie jak kawa czy herbata. Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak przeciętna filiżanka kawy, ponieważ wszystko, od smaku po zawartość kofeiny, zależy od konkretnych ziaren i sposobu ich parzenia.

Można jednak śmiało powiedzieć, że większość 12 uncji. napoje kawowe wahają się między 75-200 mg kofeiny. Średnio 12 uncji. filiżanka parzonej kawy zawiera około 142 mg kofeiny; jednak rzeczywista liczba może się znacznie różnić w zależności od użytych ziaren i rodzaju napoju. Na przykład latte jest przygotowywane ze skoncentrowanych zastrzyków espresso zamiast parzonej kawy, a każdy zastrzyk zawiera około 75 mg kofeiny. Z wyjątkiem bezkofeinowej, można śmiało powiedzieć, że wszystkie napoje kawowe mają wyższą zawartość kofeiny niż Bubly Bounce.

Liście czarnej herbaty zwykle dostarczają umiarkowanej ilości kofeiny, średnio 72 mg na porcję 12 uncji. Porównywalna filiżanka zielonej herbaty zawiera około 52 mg kofeiny. Opcje ziołowe, takie jak mięta pieprzowa, rooibos i rumianek, zwykle nie zawierają kofeiny.

Bubly Bounce zawiera znacznie mniej kofeiny niż kawa i nieznacznie mniej niż herbata. Jego zawartość kofeiny jest porównywalna z kilkoma napojami bezalkoholowymi. W rzeczywistości puszka Bubly Bounce ma dokładnie taką samą ilość kofeiny jak 12 uncji. Coca cola. Napoje energetyczne, takie jak Monster, są zawsze bardziej kofeinowe niż Bubly Bounce. Na przykład 12 uncji. Monster zawiera 120 mg kofeiny.

Napój Kofeina w mg. Na 12 uncji Porcja
Piwo korzenne Barq’s 22 mg
Czarna kawa 142 mg
Czarna herbata 72 mg
Bubly Bounce 35 mg
Koks 35 mg
Cola dietetyczna 46 mg
Dr Pepper 43 mg
Kawa na zimno Dunkin Donuts 195 mg
Grande Latte w Starbucks (2 shoty espresso) 150 mg
Zielona herbata 52 mg
Napój energetyczny potwora 120 mg
górska Rosa 55 mg
pepsi 39 mg
Energia wody witaminowej 30 mg

Czy woda gazowana z kofeiną jest dla Ciebie dobra?

Naturalnie aromatyzowany i zawierający tylko kilka składników, Bubly Bounce i inne wody gazowane zawierające kofeinę są zdecydowanie zdrowszym wyborem niż naładowane cukrem, chemicznie wiązane napoje gazowane i energetyczne. Mimo to dodana kofeina jest powodem do niepokoju.

W przeciwieństwie do kawy, która jest naturalnym źródłem kofeiny, woda gazowana nie zawiera organicznie stymulantów, dlatego musi być dodawana jako dodatkowy składnik. W większości przypadków, gdy kofeina jest dodawana do napoju, jest to sztuczny składnik, ale nie wiemy, jak Bubly to robi. Kawa jest prawdopodobnie najzdrowszym napojem zawierającym kofeinę pod względem zawartości naturalnych składników, ale zależy to od tego, ile pijesz i czy pijesz ją czarną, czy polewasz cukrem.

Ważne jest, aby regularnie kontrolować, ile kofeiny pijesz. Obecne wytyczne FDA mówią, że dorośli powinni ograniczyć spożycie kofeiny do ok 400 mg na dzień. Osiągnięcie tej liczby wymagałoby sporo puszek Bubly Bounce, ale może nie w połączeniu z innymi źródłami kofeiny, takimi jak kawa, czekolada, herbata, a nawet niektóre produkty spożywcze, takie jak proszki białkowe i koktajle.

rozdzielacz 3

Wniosek

Z wesołymi, zabawnymi smakami, takimi jak Blood Orange, Passionfruit i Potrójna JagodaBubly Bounce może dodać trochę dodatkowego pominięcia kroku, ponieważ zawiera 35 mg kofeiny bez substancji słodzących i sztucznych aromatów. Chociaż ma tyle kofeiny, co napój bezalkoholowy, Bubly Bounce jest zdecydowanie zdrowszą opcją niż słodki napój gazowany. Zawiera znacznie mniej kofeiny niż napoje energetyzujące, kawa i większość herbat, więc jest to również mądry wybór, jeśli chcesz ograniczyć spożycie kofeiny lub jeśli szukasz napoju z niewielką zawartością kofeiny, aby dobrze zakończyć dzień pracy. FDA zaleca, aby dorośli ograniczali spożycie kofeiny do 400 mg lub mniej dziennie, więc Bubly Bounce zapewnia wystarczającą dawkę energii, aby rozjaśnić Twój dzień, nie martwiąc się o przekroczenie zalecanego poziomu kofeiny.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *