Ile kofeiny jest w wodzie gazowanej Yerbae? Co wiedzieć!

Yerbae Energy Seltzer - Owoc granatu

Pomysł uzyskania zastrzyku kofeiny, który pomoże Ci przetrwać pracowity dzień, przy jednoczesnym spożyciu całkowicie naturalnych składników, jest marzeniem większości z nas. Tak, istnieją marki, które twierdzą, że ich napoje energetyczne są bezpieczne i całkowicie naturalne, ale czy rozważałeś wodę gazowaną z kofeiną? Jeśli tego nie zrobiłeś, a nadal szukasz czegoś, co zapewni ci zastrzyk kofeiny przez cały dzień, być może powinieneś spróbować wody gazowanej Yerbae.

Woda gazowana Yerbae zawiera wszystkie twierdzenia, które uwielbiamy słyszeć. Wykorzystuje całkowicie naturalne składniki i otrzymuje 100 mg kofeiny na 12-uncjową puszkę z yerba mate, białej herbaty i guarany. Mimo to, mimo że kofeina pochodzi naturalnie, 100 mg można uznać za dużą ilość. Dotyczy to szczególnie osób, które przez cały dzień lubią kawę, napoje gazowane i inne źródła kofeiny. Dowiedzmy się więcej o wodzie gazowanej Yerbae i czy może to być najlepsza dla Ciebie opcja energii naturalnej.

przegroda 6

Co to jest woda gazowana Yerbae?

Yerbae woda gazowana jest produkowany przez firmę Yerbae. Firma Yerbae została założona w 2017 roku, aby dostarczać swoim klientom czyste produkty, które mogą pomóc im żyć zdrowiej przy użyciu yerba mate. Założyciele Todd i Karrie Gibson poznali zalety yerba mate i postanowili wykorzystać ją jako główny składnik wód gazowanych i innych produktów.

Firma Yerbae wykorzystuje naturalne składniki, aby nie tylko dostarczać energii, ale także doprawiać wszystkie swoje napoje. Według ich strony internetowejchcą pomóc w zapewnieniu ciału stymulacji i skupienia podczas korzystania z energii roślinnej. Ta metoda pomaga również osobom poszukującym dodatkowej energii trzymać się z dala od cukrów i sztucznych składników znajdujących się w tak wielu napojach energetycznych.

Co to jest yerba mate?

Yerba mate jest głównym składnikiem wody gazowanej Yerbae. Yerba Mate pochodzi z Ilex paraguariensis roślina i zawiera naturalnie występującą kofeinę. Wiadomo, że kofeina i inne substancje chemiczne znajdujące się w yerba mate stymulują mózg, serce i inne części ciała. Z tego powodu jest często używany jako środek poprawiający wyniki sportowe lub do ćwiczeń. Według WebMDjednak dalsze stosowanie yerba mate może być niebezpieczne.

Kofeina w wodzie gazowanej Yerbae

Jak już wspomnieliśmy, kofeina zawarta w wodzie gazowanej Yerbae pochodzi z yerba mate, guarany i białej herbaty. Każdy z tych składników występuje naturalnie, ale zawiera własne ilości kofeiny. Yerbae oferuje wiele smaków, które nie zawierają kalorii i zawierają 100 mg kofeiny na 12-uncjową puszkę. Mają również linię wód gazowanych Yerbae zawierających 10 kalorii na puszkę i 125 mg kofeiny na 12-uncjową puszkę. Oto spojrzenie na smaki, którymi możesz się delektować.

Bezkaloryczne wody gazowane Yerbae o całkowicie naturalnych smakach

  • Owoc granatu
  • Kiwi Truskawkowe
  • Jagoda Acai
  • Cytrynowy
  • Ananas pomarańczowo-wiśniowy
  • Ananas Kokos

10-kaloryczna woda gazowana yerbae o całkowicie naturalnych smakach

  • Mango Marakuja
  • Pomarańczowy Waniliowy Sen
  • Malina Kokosowa
  • Arbuz Truskawka

Jak wypada woda gazowana Yerbae

Możesz być ciekaw, jak woda gazowana Yerbae wypada na tle innych napojów energetycznych i wód gazowanych dostępnych na rynku. Przyjrzyjmy się poniższym porównaniom.

Yerbae woda gazowana a inne wody gazowane

Yerbae woda gazowana 12 uncji płynu 100 mg kofeiny
Arti woda gazowana 12 uncji płynu 120 mg kofeiny
Guru Gazowana Woda Energetyczna 12 uncji płynu 100 mg kofeiny
Perrier Energize 8,46 uncji płynu 99 mg kofeiny
Caribou BOUsted woda gazowana 11,5 uncji płynu 75 mg kofeiny
Phocus Sparkling Water 11,5 uncji płynu 75 mg kofeiny
Poland Springs Sparkling Water 11,5 uncji płynu 75 mg kofeiny

Yerbae woda gazowana a inne napoje z kofeiną

Yerbae woda gazowana 12 uncji płynu 100 mg kofeiny
Kawa parzona 8 uncji płynu 95 mg kofeiny
Parzona herbata 8 uncji płynu 26 mg kofeiny
Red Bull 8 uncji płynu 80 mg kofeiny
Rockstar Energy 16 uncji płynu 160 mg kofeiny

przegroda 4

Końcowe przemyślenia

Jak widzisz, Yerbae woda gazowana ma wysoką zawartość kofeiny 100 mg na 12-uncjową porcję. Dla niektórych osób, które spożywają dużo kofeiny dziennie, może to nie być uważane za dużą ilość, ale dla tych, którzy są bardziej wrażliwi na kofeinę, może tak być. Podobnie jak w przypadku każdego napoju zawierającego kofeinę, wiedz, ile spożywasz i pij odpowiedzialnie. Należy również pamiętać, że woda gazowana Yerbae jest przeznaczona wyłącznie dla zdrowych osób dorosłych i nie należy jej podawać dzieciom.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *