Ile kofeiny jest w wodzie Joe? Co wiedzieć!

Woda Joe Woda z kofeiną

Kofeina napędza świat — od porannej herbaty i kawy po napoje energetyczne i napoje gazowane, miliony ludzi każdego dnia polegają na specjalnym napoju. Ale przy tak wielu drinkach do wyboru znalezienie odpowiedniego dla siebie może być trudne. Jeśli jesteś przyzwyczajony do picia kawy z dużą ilością śmietanki i cukru lub kilku dietetycznych napojów gazowanych dziennie, możesz nie zdawać sobie sprawy, ile kalorii pijesz. A jeśli chcesz ograniczyć węglowodany i cukier, musisz znaleźć alternatywę.

Water Joe to innowacyjny produkt z jedną wyróżniającą cechą — prostotą. To po prostu woda butelkowana i odrobina kofeiny w parze, bez żadnych dodatkowych aromatów, słodzików czy nagazowania. To sprawia, że ​​jest to świetna opcja na dietę, unikanie alergenów lub po prostu przyjmowanie trochę większej ilości wody w ciągu dnia – bez konieczności odcinania kofeiny. Woda Joe zawiera około 120 mg kofeiny na litr, co oznacza, że ​​jego 20-uncjowa butelka zawiera mniej więcej tyle kofeiny, co 8-uncjowa filiżanka kawy lub herbaty.

przegroda 6

Woda Joe kontra herbata, kawa i napoje gazowane

Woda Joe kontra herbata i kawa

Woda Joe (20 uncji) 70 mg
Woda Joe (1 L) 120 mg
Parzona kawa (8 uncji) 96 mg
Espresso (1 uncja) 74 mg
Kawa Rozpuszczalna (8 uncji) 62 mg
Parzona czarna herbata (8 uncji) 47 mg
Parzona zielona herbata 28 mg

Woda Joe wypada całkiem korzystnie w porównaniu z większością herbat i kaw, przy czym butelka o pojemności 20 uncji jest mniej więcej taka sama jak wiele produktów do herbaty i kawy. Jest jednak zdecydowanie mocniejszy niż filiżanka zielonej herbaty.

Woda Joe kontra napoje gazowane z kofeiną

Woda Joe (20 uncji) 70 mg
Woda Joe (1 L) 120 mg
Górska Rosa (12 uncji) 54 mg
Dr Pepper (12 uncji) 41 mg
Dietetyczna Cola (12 uncji) 46 mg
Pepsi (12 uncji) 38 mg

W porównaniu ze standardowymi napojami gazowanymi z kofeiną, Water Joe ma nieco więcej kofeiny. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do picia kilku napojów zawierających kofeinę dziennie, pełna butelka to dla Ciebie za dużo. Ale w przeciwieństwie do sody gazowanej, Water Joe nie psuje się, jeśli nie dopijesz drinka.

Woda Joe Kofeinowa (12 sztuk)

Woda Joe kontra inne wody z kofeiną

Chociaż Water Joe jest najprostszą i najbardziej znaną wodą z kofeiną, na rynku istnieje również wiele innych opcji. Ale nie wszystkie wody zawierające kofeinę są sobie równe! Podczas gdy Water Joe to po prostu woda i kofeina, inne napoje zawierające kofeinę mają aromaty, napoje gazowane i słodziki. Istnieje również wiele mocnych stron, z których niektóre zawierają o wiele więcej kofeiny niż inne.

Oto kilka najpopularniejszych opcji wody z kofeiną do porównania.

Produkt Rodzaj Zawartość kofeiny
Woda Joe (20 uncji) Niesmakowana woda 70 mg
Woda Joe (1 L) Niesmakowana woda 120 mg
Arti Woda Gazowana (12 uncji) Smakowa woda gazowana 120 mg
Yerbae Woda Gazowana (12 uncji) Smakowa woda gazowana 100 mg
Wzmacniacz wody Mio (1 porcja) Skoncentrowany wzmacniacz smaku 60 mg
Wskazówka Kofeinowa Woda Kopacza (16 uncji) Woda smakowa 60 mg
Woda energetyczna HEROEC (17 uncji) Niesmakowana i Aromatyzowana Woda 60 mg
Nieograniczona woda gazowana (12 uncji) Smakowa woda gazowana 35 mg

Jak widać, najmniejsza (20 uncji) butelka Water Joe znajduje się na niższym poziomie zawartości kofeiny w porównaniu do innych wód smakowych, podczas gdy butelka o pojemności 1 litra znajduje się na wyższym końcu. Ogólnie rzecz biorąc, dobrze wypada w porównaniu z innymi wodami energetycznymi dostępnymi na rynku.

Aromaty i napary z wodą Joe

Woda Joe jest praktycznie bez smaku i wielu jej klientów to lubi. Ale jeśli lubisz odrobinę smaku w swojej wodzie, możesz użyć jej również jako bazy do innych napojów. Możesz dodać do wody plasterki jagód, cytryny lub ogórka, aby dodać trochę smaku lub użyć kupionych w sklepie zaparzaczy do napojów. Możesz również użyć Water Joe w kostkach lodu dodanych do wybranego napoju. Sporządzanie własnej wody smakowej to świetny sposób na kontrolowanie zawartości Twoich napojów i sprawienie, by smak był dla Ciebie idealny.

przegroda 4

Ostatnie myśli

Ogólny, Woda Joe to świetna alternatywa dla herbaty, kawy i napojów gazowanych. Bez cukru, kalorii, nabiału lub glutenu, jest to świetny wybór dla tych, którzy starają się uzyskać zastrzyk energii pomimo ograniczonej diety. Dostępne są różne wielkości porcji Water Joe, z których najpopularniejsze są butelki o pojemności 20 uncji i 1 litr. Możesz dostosować swoje spożycie tak, aby otrzymywać codziennie potrzebną kofeinę i nic więcej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *