Ile kofeiny w 3 wodzie? Co wiedzieć!

3 Wodny elektrolit z kofeiną

Kiedy potrzebujesz ugasić pragnienie i uzupełnić swoje ciało, sięganie po lodowatą wodę jest najlepszym sposobem na zregenerowanie sił. Jedynym problemem, innym niż wybór odpowiedniej marki, jest to, że woda nie zapewnia czegoś, czego wielu z nas potrzebuje, aby przetrwać dzień. To nie jest jak kawa, herbata czy napój energetyczny. Albo to jest?

Jeśli jeszcze nie słyszałeś, na rynku są teraz wody, które oferują zastrzyk kofeiny wraz ze zdrowym orzeźwieniem, które zawsze cieszyłeś. Jedna taka woda to 3 wody. Niezależnie od tego, czy słyszałeś o tej kofeinowej wodzie, czy nie, zanim spróbujesz, najlepiej wiedzieć, ile kofeiny znajduje się w każdej 16,9-uncjowej butelce. Odpowiedź jest taka, że ​​każda butelka 3 wody zawiera 50 mg kofeiny. To mniej niż filiżanka kawy, ale więcej niż większość 12-uncjowych napojów gazowanych. Dowiedzmy się więcej o 3 wodach, abyś mógł zdecydować, czy chcesz dodać tę wodę z kofeiną do listy preferowanych napojów.

przegroda 6

Co to jest 3 woda?

Wyprodukowane przez EuroVita Corp, 3 Woda twierdzi, że jest idealną wodą. Nie tylko zawiera kofeinę, ale także zawiera elektrolity i twierdzi, że ma zrównoważone pH. Elektrolity znajdujące się w środku pomagają organizmowi uzupełnić minerały, które traci w ciągu dnia. Równowaga pH pomaga zredukować wolne rodniki, które są szkodliwe dla organizmu. Pomaga również w wypłukiwaniu toksyn z organizmu. Jest też kofeina, która pomaga odzyskać koncentrację i energię, gdy czujesz się wyczerpany.

Ale co z wodą? Tak, 3 Water jest zasilany elektrolitem i twierdzi, że ma swoje zalety, ale jeśli chodzi o H20, potrzebujemy źródła wody, któremu możemy zaufać. Według ich strony internetowej, 3 Woda twierdzi, że ich woda pochodzi z naturalnego źródła w Brandonville, PA, które jest tak czyste, że kwalifikuje się jako woda oczyszczona zgodnie ze standardami FDA prosto ze źródła. Potrójnie filtrują również wodę z Signature Springs i ozonują ją, aby uzyskać jak najlepszy smak.

Kofeina w 3 Wodach

50 mg kofeiny znajdującej się w 3 Water jest uważane za umiarkowaną ilość. Jest równy temu, który znajduje się w połowie filiżanki kawy. 3 Woda wykorzystuje naturalną kofeinę znajdującą się w zielonych ziarnach kawy, aby wzmocnić wodę. Według firmy, ekstrakt z zielonej kawy dodaje się do wody bez zmiany smaku. 3 Woda została zaprojektowana tak, aby smakowała tak czysta jak każda woda butelkowana na rynku, jednocześnie energetyzując nasze ciała podczas jej picia.

Ponieważ 3 Water nie jest jedyną wodą butelkowaną z kofeiną na rynku, przyjrzyjmy się, jak wypada w porównaniu z kilkoma innymi, jeśli chodzi o zawartość kofeiny.

3 butelka wody o pojemności 16,9 uncji 50 mg kofeiny
20-uncjowa butelka wody Joe 70 mg kofeiny
Butelka wody Heroec Energy o pojemności 16,9 uncji 60 mg kofeiny
Wskazówka Caffeine Kick Water 16-uncjowa butelka 60 mg kofeiny
17-uncjowa butelka Polar Frost Plus Energy 67 mg kofeiny

Zrozumienie kofeiny

Kofeina jest naturalnie występującym stymulantem występującym w wielu roślinach. Osoby pijące kawę budzą się w zależności od świeżej filiżanki kawy, aby pomóc im przygotować się na dzień ze względu na kofeinę znajdującą się w każdym zaparzonym ziarnie kawy. To samo można powiedzieć o tych, którzy piją napoje gazowane, herbaty, napoje energetyczne, a nawet jedzą czekoladę. Przy normalnym spożyciu kofeina nie jest niebezpieczna. Zwykle pojawiają się problemy, gdy ludzie spożywają zbyt dużo lub mają wrażliwość na kofeinę.

Według FDAZdrowa osoba dorosła powinna spożywać tylko 400 mg kofeiny dziennie. Kiedy jednak się nad tym zastanowisz, wydaje się, że to niewielka liczba, biorąc pod uwagę wszystkie napoje, które spożywamy codziennie. Aby pić lub jeść kofeinę i być bezpiecznym, najlepiej jest znać swoje ciało i osobistą tolerancję. Będziesz wiedział, kiedy wypiłeś za dużo.

Aby pomóc Ci być świadomym tego, na co zwracać uwagę podczas spożywania zbyt dużej ilości kofeiny, oto lista możliwych efektów, których możesz doświadczyć:

  • Bezsenność
  • Zwiększone tętno
  • Trema
  • Niepokój
  • Rozstrój żołądka lub nudności
  • Ból głowy

przegroda 4

Ostatnie myśli o kofeinie w 3 wodach

Chociaż woda z kofeiną może nie znajdować się na każdej półce w lokalnym sklepie spożywczym, jest tam, jeśli chcesz jej spróbować. Jeśli chodzi o 50 mg kofeiny znajdującej się w 3 Wodapoziomy są umiarkowane i powinieneś być w stanie cieszyć się tym orzeźwiającym napojem bez zbyt wielu problemów. Jak zawsze, przy każdym napoju zawierającym kofeinę pij odpowiedzialnie i poznaj tolerancję swojego organizmu. Pomoże Ci to cieszyć się ulubionymi napojami i potrzebną energią.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *