Ile kofeiny znajduje się w napoju energetycznym Adrenaline Shoc? Co wiedzieć!

Adrenaline Shoc Inteligentna różnorodność energii

Napoje energetyczne są częstym wyborem, gdy potrzebujesz zastrzyku kofeiny, aby przetrwać dzień. Chociaż każdy napój energetyczny, który bierzesz z wygodnej półki sklepowej, zawiera różne składniki, wszystkie zawierają kofeinę, której pragniemy. Ważne jest, aby wiedzieć, ile kofeiny spożywasz dziennie. Jeśli jesteś fanem Napojów Energetycznych Adrenaline Shoc, powinieneś wiedzieć, że w każdej 16-uncjowej puszce kryje się 300 mg kofeiny. Dowiedzmy się więcej o Napojach Energetycznych Adrenaline Shoc, zawartej w nich kofeinie i porównajmy ją z innymi popularnymi napojami energetycznymi, które można znaleźć na rynku.

przegroda 3

Co to jest napój energetyczny Adrenaline Shoc?

Szok adrenalinowy jest reklamowany jako wysokowydajny napój energetyczny typu przedtreningowego. Napój należy do Lance’a Collinsa, człowieka dobrze zorientowanego w tajnikach świata energii. Adrenaline Shoc Energy Drinks są produkowane przez Keurig Dr. Pepper i po raz pierwszy trafiły do ​​sklepów w 2019 roku.

Adrenaline Shoc Energy twierdzi, że jest czystym i zdrowym napojem energetycznym. Napój nie zawiera cukru, co jest dobre dla większości ludzi. Zawiera również aminokwasy, witaminy i inne składniki odżywcze, które są dla Ciebie dobre, ale niepokojące jest gigantyczny zastrzyk „naturalnej energii”, którą napoje dostarczają Twojemu organizmowi w krótkim czasie.

Adrenaline Shoc Smart Energy Acai Berry

Kofeina w napojach energetycznych Adrenaline Shoc

Twórcy twierdzą, że kofeina w Napojach Energetycznych Adrenaline Shoc pochodzi z naturalnych źródeł kofeiny. Przekonasz się, że używają ziaren kawy, yerba mate, guarany i ekstraktu z owoców kawy, aby zapewnić Ci impuls, którego szukasz. Jednakże FDA zaleca dorośli spożywają tylko 400 mg kofeiny dziennie i nie więcej niż 200 mg na porcję. Z 300 mg kofeiny na puszkę, przekroczysz zalecane dawkowanie o jeden napój.

Ilość kofeiny w tym napoju jest na tyle duża, że ​​sama firma umieszcza na puszce ostrzeżenia. Sugeruje to, że kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby przyjmujące leki na receptę unikają picia tego napoju. Nie negują faktu, że jedna puszka Adrenaline Shoc Energy Drink może powodować problemy u osób, które mają wrażliwość na kofeinę lub inne dolegliwości.

Jak to się porównuje?

Możesz mieć wrażenie, że Adrenaline Shoc Energy Drink jest na Twojej drodze. Jeśli nigdy nie próbowałeś napoju z taką ilością kofeiny w porcji, być może powinieneś wiedzieć, jak wypada w porównaniu z innymi na rynku, aby móc ocenić swoje reakcje. Rzućmy okiem na Adrenaline Shoc i kilka bardziej popularnych napojów, które najprawdopodobniej próbowałeś.

Napój Energetyczny Adrenalina Szok 300 mg kofeiny
Napój Energetyczny Potwora 160 mg kofeiny
Potrójny Strzał Starbucksa 225 mg kofeiny
czerwony Byk 80 mg kofeiny
Zwykła kawa 95 mg kofeiny

Adrenaline Shoc Inteligentna energia mrożony lód

Czy napój energetyczny Adrenaline Shoc jest niebezpieczny?

Każdy napój o wysokim poziomie kofeiny może być uważany za niebezpieczny dla osób uczulonych na kofeinę. Jeśli chodzi o tę markę napoju energetycznego, wielu może czuć się swobodniej, biorąc pod uwagę, że nie zawiera on cukru i jest uważany za naturalne źródło kofeiny. Nie oznacza to, że nie wystąpią niepożądane reakcje. Jeśli zauważysz, że po wypiciu jednego z tych napojów energetycznych odczuwasz roztrzęsienie, mdłości, bije serce, a nawet czujesz się zdenerwowany, najlepiej będzie, jeśli przez jakiś czas unikniesz kofeiny i dasz organizmowi czas na regenerację.

przegroda 2

Końcowe przemyślenia

Jak widać, Adrenaline Shoc Energy Drinks to ekstremalne źródło energii. Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku energii i nie boisz się 300 mg kofeiny w jednej porcji, spróbowanie tego napoju energetycznego może Ci pomóc. Jeśli nie masz pewności, jak twoje ciało może zareagować na tak dużą ilość kofeiny podczas jednego posiedzenia, najlepiej będzie, jeśli wybierzesz napój energetyczny o mniejszej zawartości kofeiny, który pomoże ci przez cały dzień.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *