Impossible Foods zatrudnia Leslie Sims jako dyrektora ds. marketingu i kreatywnego

Niemożliwe jedzenie ogłasza, że ​​wielokrotnie nagradzany weteran kreatywności i marketingu Leslie Sims, wcześniej pracujący w Deloitte, rozpocznie pracę na nowo utworzonej roli dyrektora ds. marketingu i kreatywności 1 stycznia 2023 roku.

„Leslie jest sprawdzoną kreatywną potęgą marketingową, której potrzebujemy, aby dostarczać nasze produkty i obiecywać masom”

Sims został zatrudniony przez Impossible do „budowania solidnych funkcji marketingowych i kreatywnych”, ponieważ firma planuje „znacznie zwiększyć świadomość konsumentów i proces, jednocześnie wyprzedzając inne marki roślinne w swojej własnej kategorii”, według prasy wydanie.

Niemożliwe Smaczne Chili Mac
©Niemożliwe jedzenie

W swojej poprzedniej roli jako amerykańskiego Chief Creative Officer w Deloitte Digital, Sims została uznana przez Adweek za jedną z najlepszych 1CCO w USA, jedną z najbardziej kreatywnych kobiet w reklamie według Business Insider oraz jedną z najlepszych liderek marketingu i innowatorów według mediów. .

„Leslie to sprawdzona potęga kreatywnego marketingu, której potrzebujemy, aby dostarczać nasze produkty i obiecywać masom” – powiedział dyrektor generalny Impossible Foods, Peter McGuinness. „Kategoria mięsa roślinnego jest w powijakach i pomimo naszego rozwoju, większość kraju wciąż o nas nie słyszała. Mamy realną szansę na stworzenie i zbudowanie nie tylko własnej marki, ale całej kategorii poprzez większą świadomość, przystępność i dostępność. Leslie wie, jak stworzyć kreatywną wizję marek i firm w hiperwzrostu, budować i kierować wysokowydajnymi zespołami oraz tworzyć emocjonalne połączenia z konsumentami”.

Niemożliwe paszteciki z kurczaka
© Niemożliwe jedzenie

Sims współpracował wcześniej z markami spożywczymi i restauracyjnymi, takimi jak Burger King, Joe’s Crab Shack i Macaroni Grill, a także z markami należącymi do General Mills, takimi jak Nature Valley™, Big G Whole Grain Initiative, Cinnamon Toast Crunch™ i Betty Crocker™ .

„Otrzymanie szansy na nadanie tonu i zdefiniowanie narracji marketingowej dla tak ważnej marki na tym poziomie to okazja, która pojawia się raz w karierze”, powiedział Leslie Sims. To jedna z nielicznych firm na świecie, w której, jak firma radzi sobie dobrze, tak samo dzieje się z planetą.

„Niemożliwe jest ostatecznym zakłóceniem kategorii na dobre”

„Nic nie jest bardziej motywujące niż to. Uwielbiam swój czas w Deloitte Digital, to był przywilej pomagać w budowaniu i łączeniu zespołu w Stanach Zjednoczonych — to potężna grupa obdarzona talentem — a w ciągu ostatnich dwóch lat wykonali jedne z moich ulubionych prac w mojej karierze lat. Ale jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać spotkania z całym zespołem Impossible, aby pomóc im się rozwijać i zmieniać świat”.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *