Inside Look: Snack Swag – Orlando Bakery / Cakes / Pastry autorstwa Meiji May

Moja żona i ja niedawno świętowaliśmy naszą siódmą rocznicę ślubu iz tej okazji zaprosiłem Meiji May z Snack Swag do stworzenia pięknego antygrawitacyjnego ciasta malteserowego, które, jak wiedziałem, pokocha moja żona z nadzieniem kokosowym i malinowym. Wyszło fantastycznie i absolutnie pięknie.

Być może widziałeś wspaniałe ciasta znalezione przez lokalną piekarnię Orlando @przekąskiwagorlando na Instagramie.

Mieszkająca w Orlando Meiji May jest stylistką mody/grafikiem pracującą w branży ciast i słodyczy pod nazwą Snack Swag, znaną z kunsztownie wykonanych ciast i wypieków.

Meiji urodziła się i wychowała w Bangkoku w Tajlandii – gdzie zaczęła swoją pasję do jedzenia. Studiowała reklamę artystyczną na Assumption University w Tajlandii, a po ukończeniu studiów wykorzystała swoje umiejętności twórcze do stworzenia swojej marki Snack Swag w 2014 roku.

W wieku 28 lat postanowiła przyjechać do USA, aby wesprzeć swojego męża Jacka Tawę w jego marzeniu o restauracji (teraz to Sea Thai i Tuun).

Postanowiła ukończyć jednocześnie 2 stopnie; zarządzanie kulinarne oraz zarządzanie pieczeniem i ciastami z Valencia College.

Następnie Meiji połączyła swoją pasję do pieczenia i projektowania, tworząc Snack Swag!, pyszne i ładne – wysokiej jakości, ręcznie robione słodycze inspirowane azjatyckimi smakami i wszystkim, co kochała, gdy była w swoim rodzinnym kraju.

Chcąc zjednoczyć ludzi nad ciastami i stylem życia, Snack Swag zadebiutował latem 2014 roku z francuskimi makaronikami z kreskówek.

Od tego czasu firma Snack Swag opracowała dobrze prosperujący program tworzenia ciast na zamówienie i stworzyła jadalne dzieła sztuki, które służą Orlando podczas wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości.

Najpopularniejszą pozycją w Snack Swag jest ciastko. Może być wykonany w dowolnym kształcie, cyfrach, literach i dowolnych rozmiarach.

Ciasto jest zrobione z 2 warstw waniliowego kruchego ciasta, ręcznie krojone, a następnie pieczone na złoty kolor, a następnie wypełnione sezonowym nadzieniem owocowym i kremem z włoskiej bezy. jeden jest dość wyjątkowy.

Jeśli potrzebują specjalnej prośby o dekorację, projekt lub posypkę, również mogą to zrobić… coś w rodzaju ciasteczka z twarzą na zamówienie, rzeźby ze szczenięcej cukrowej fondant lub spersonalizowanej wiadomości na nadrukowanym ciasteczku z fondantem.

To bardzo fajny sposób na stworzenie niepowtarzalnego deseru.

Snack Swag jest teraz w trakcie testowania zamówień online. Ludzie wypełnią formularz online pod adresem a następnie wrócą do każdego zapytania ze szczegółami później, po zapoznaniu się z przesłanym formularzem zamówienia.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *