Inside Look: Xurro, Churro Factory w Orlando Vineland Premium Outlets

Xurro, Churro Factory oferuje wszystko, co churro, od Churro Sundaes po Churro S’mores i wszystko pomiędzy. Zostaliśmy zaproszeni do Orlando Vineland Premium Outlets, aby wypróbować niektóre z najpopularniejszych pozycji menu Xurro. Churros to podstawa smakoszy z Orlando, więc byliśmy podekscytowani próbowaniem niektórych z ich słodkich kreacji.

Churro Sundae

Churro Sundae składa się z trzech gałki lodów waniliowych, ciepłej czekoladowej krówki, dwóch ciepłych churros i jest zwieńczone bitą śmietaną i tęczową posypką. Jeśli nigdy nie zanurzałeś ciepłego churro w deserze lodowym, oto Twoja szansa. Połączenie było tak smaczne, jak oczekiwano i gorąco polecamy to danie.

Churro S’more

Churro S’more łączy w sobie dwie świeże bułeczki churro, lepkie pianki i rozpuszczoną mleczną czekoladę. Xurro piecze pianki na świeżo, więc smak przypomina dziecięce s’mores przy ognisku. Ciepłe prawoślaz skutecznie topi czekoladę, tworząc cudownie słodki smakołyk.

Pętla Churro

Churro Loop jest całkowicie pokryty czekoladową krówką i posypany tęczową posypką. To idealna szybka przekąska dla wszystkich miłośników czekolady. Jest zaskakująco sycący i jeszcze piękniejszy dla oka. Tylko bądź ostrożny – łatwo narobić bałaganu tym smakołykiem!

Klasyczne Churro

To nie jest degustacja churro bez przynajmniej jednego klasycznego churro. Xurro przygotowuje świeże churros na zamówienie, dzięki czemu są znacznie lepsze niż klasyczne churros z parku rozrywki. Nasze churro było miłe i ciepłe, i ugotowane do perfekcji. Aby uzyskać szybką i tańszą opcję przekąski, zdecydowanie spróbuj klasycznego churro. Xurro oferuje również churros nadziewane truskawkami i wanilią lub maczane w Nutelli lub Dulce de Leche.

Inne pozycje menu, które również wyglądały apetycznie, to koktajle mleczne Churro, ciasta lejkowe, meksykańska czekolada i wiele innych.

Xurro, Churro Factory ma dwie lokalizacje, jedną w Orlando Vineland Premium Outlets, a drugą w Clermont. Możesz je śledzić na Instagramie pod adresem @ChurroFactory_Xurro.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *