Jack & Annie’s Dodaj do gamy produktów Jackfruit

Jack & Annie’s, wyprodukowany przez The Jackfruit Company, to nowa wschodząca gwiazda w alternatywna kategoria mięsa – zdecydowanie na którą warto zwrócić uwagę! W dążeniu do postępu, jego najnowszym posunięciem jest wprowadzenie na rynek trzech nowych mrożonych produktów spożywczych, które są oczywiście wytwarzane z popularnej rośliny wegańskiej, jackfruit.

Nowe Crispy Jack Patties, Buffalo Jack Patties i Crispy Gluten-Free Jack Tenders to trzy produkty, które dołączają do rodziny Jack & Annie i są teraz dostępne w zamrażarkach sklepów spożywczych w całym kraju. Aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży, po prostu wypróbuj Znajdź sklep.

„Nasi fani nadal proszą o więcej opcji z kurczakiem i cieszymy się, że możemy zaspokoić ich potrzeby dzięki tym trzem nowym dodatkom” – powiedział Annie RyuCEO i założyciel Jack & Annie’s. „Wykorzystując jackfruit jako nasz składnik numer jeden, jesteśmy w stanie wytwarzać żywność, która nie tylko zadowala jak mięso, ale jest również dobrym źródłem błonnika i białka, ma niższą zawartość tłuszczu i kalorii niż produkty mięsne oraz jest prostsza i mniej przetworzona w porównaniu do innych alternatyw mięsnych. Jackfruit ma naturalnie mięsistą konsystencję, a także dobrze wychwytuje smaki, co pozwala na wszechstronne i pyszne doznania smakowe”.

Zalecenia dotyczące serwowania

Jak więc firma opisuje te nowe przysmaki?

  • Chrupiące Paszteciki Jack: Idealnie chrupiące i lekko przyprawione, te kotleciki są świetne w bułce lub same.
  • Paszteciki Buffalo Jack: Odpowiednia ilość pikantnego smaku z nutą octu i masła sprawia, że ​​ten bawół jest godny pożądania.
  • Chrupiące bezglutenowe przekąski Jack: Niezależnie od tego, czy maczane w ulubionym sosie, czy smakowane samodzielnie, te delikatne są wyjątkową i pyszną opcją bezglutenową i bezmięsną, bez konieczności poświęcania smaku i konsystencji.

Dla wielu Jack & Annie’s wyróżnia się ze względu na zaangażowanie w jackfruit, który jest naturalną i bogatą w składniki odżywcze rośliną, znaną z mięsistej konsystencji i popularności wśród wegan. Jest również zrównoważony i regeneracyjny, co oznacza, że ​​jest dobrym produktem do konsumpcji, jeśli chodzi o troskę o naszą planetę.

Nowe pokarmy Jack & Annie są już dostępne w sklepach spożywczych w całym kraju, w tym Sprouts, HEB, Wegmans, Publix, Giant i Stop & Shop.

Próbowałeś ich? Chętnie poznamy Twoje myśli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *