Jak aplikacje Drive-Thrus i Ordering zwiększają sprzedaż w kawiarni?


31 sierpnia 2022 (Opublikowano: 22 lipca 2022)


Sips Coffee Bar Drive-thruBarista trzyma filiżankę kawy w oknie drive-thruBudujesz nową kawiarnię? Chcesz zwiększyć sprzedaż w swojej istniejącej kawiarni? Następnie rozważ dodanie drive-thru lub skorzystanie z aplikacji do składania zamówień cyfrowych.

Najbardziej wydajne sklepy korzystają z obu, powiedział Scott Fullerton, ekspert od startupów z Crimson Cup Coffee & Tea.

„Aplikacje Drive-thrus i zamawianie mogą zapewnić dużą przewagę nad konkurencją” – powiedział.

„Drive-thru może zwiększyć wydajność sprzedaży o około 25 procent, podczas gdy aplikacja do składania zamówień może stanowić 20 procent sprzedaży”.

Drive-thrus Zwiększ prędkość i pojemność

Zrzuty ekranu z aplikacji do zamawiania zbliżeniowego Crimson CupScott zauważył, że brak drive-thru może ograniczyć pojemność. „Jeśli twoja lokalna konkurencja ma drive-thru, to absolutnie jej potrzebujesz” – powiedział.

„Dla wielu, zbieranie Espresso picie jest częścią ich porannej rutyny. Zrób to tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe” – dodał.

„Drive-thrus może zapewnić szybszą obsługę. A klienci często postrzegają to jako szybsze, nawet jeśli tak nie jest, ponieważ nie muszą wysiadać z samochodu”.

Pandemia zmieniła zachowanie klientów, przy czym niektórzy klienci wykazują silną preferencję do jazdy samochodem.

„Wciąż widzimy, że niektórzy klienci będą korzystać tylko z usługi drive-thru lub innego środka o ograniczonym kontakcie w celu otrzymania zamówienia” — powiedział Scott.

Powiedział, że jeśli konstrukcja budynku nie obsługuje fizycznego przejazdu, aplikacja do składania zamówień może oferować wiele takich samych korzyści.

„Kilku klientów Crimson Cup zwiększyło sprzedaż, konfigurując system odbioru z ograniczonym kontaktem za pomocą aplikacji do składania zamówień online” – powiedział.

Zwiększona pojemność stwarza potrzebę większej liczby pracowników

Jedynym zastrzeżeniem dotyczącym korzystania z aplikacji drive-thrus i zamawiania jest to, że zwiększona pojemność oznacza, że ​​potrzebujesz więcej pracowników, powiedział Fullerton.

„Upewnij się, że masz wystarczającą liczbę pracowników, aby zakryć swój przejazd i ladę” – podsumował. „Niewiele rzeczy odstraszy klientów kawiarni szybciej niż powolna obsługa!”

Masz pytania dotyczące otwierania kawiarni? Zadzwoń do Scotta Fullertona.

Scott FullertonJako Lider Sprzedaży 7 Kroków, Scott Fullerton jest pierwszym kontaktem dla potencjalnych właścicieli kawiarni zainteresowanych pomocą Crimson Cup. Pomógł ponad 100 przedsiębiorcom dowiedzieć się, jak otworzyć kawiarnię dzięki naszemu programowi uruchamiania kawiarni 7 kroków do sukcesu.

„Rozmawiam z potencjalnymi właścicielami kawiarni, aby upewnić się, że posiadanie kawiarni jest dla nich odpowiednie i że dobrze pasują do pracy z Crimson Cup” – powiedział.

„Zadzwoń do mnie pod numer 888-800-9224, jeśli chcesz porozmawiać o swojej wizji kawiarni”.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *