Jak Breville może ulepszyć Barista Express »CoffeeGeek

Breville Barista Express… najlepiej sprzedający się ekspres do kawy na świecie, działający już od dziesięciu lat. Wprowadzony w marcu 2013 roku, nadal jest silny.

Powodów jest mnóstwo. Przed Barista Express większość ekspresów do mielenia i parzenia kawy była po prostu zła. Kilku włoskich producentów wypróbowało tę przestrzeń, a wbudowane młynki były zwykle niezgrabne i źle zaprojektowane (zbierając dużo wilgoci z maszyny). Części do espresso były rzeczami o najniższej jakości, jakie można było połączyć. Wiem. Przetestowałem więcej niż kilka z nich.

Barista Express to zmienił. Posiada pełną regulację PID i kocioł parowy (z dostępnymi sześcioma ustawieniami temperatury). Dobrze zaprojektowana sekcja młynka Express jest bardzo odizolowana od wilgoci z maszyny i jest oparta na młynku Dose Control Pro firmy Breville. Przejście od parzenia do gotowania na parze jest bardzo krótkie – rzeczywiście, jedno z najkrótszych przejść z jednego bojlera na rynku w 2013 r.

Korzyści z urządzenia są kontynuowane: Barista Express jest doskonałym generatorem pary dla urządzenia z jednym bojlerem. Jest to programowalny automat, co oznacza, że ​​wystarczy raz nacisnąć przycisk, aby zaparzyć shota, a ekspres zakończy go po określonym czasie. Taca na filiżanki wystarczająco się nagrzewa, a taca ociekowa jest obszerna i ma kilka ukrytych funkcji. Z przodu znajduje się manometr, który jest solidny i działa czarująco, pomagając ci ocenić strzały.

W 2013 roku było to najnowocześniejsze i wiodące w swojej klasie espresso w wielu kategoriach konsumenckich. Oto film wprowadzający, który Breville zrobił wtedy dla maszyny.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *